Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakoris kesergő fiúk! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakoris kesergő fiúk! Mit szólnátok egy élő vitaesthez?

Figyelt kérdés
Mondjuk Pesten az egyik romkocsmában. Engem tök érdekelne, hogy az ilyen "a nők csak az alfákra mennek, mindnek csak a pénz kell, én ronda vagyok és sikertelen" fiúk face-to-face mivel állnának elő. Szerintem baromi vicces lenne:D

2019. jún. 1. 14:31
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

Utolso akkor az en alacsony pasim nem letezett? Vagy en nem letezek? Vagy mi a fene?


Nem mondom hogy nem nehezebb alacsonyabbkent ismerkedni, de azert vannak akiknek sikerul. Szemelyisegfuggo teljesen.

2019. jún. 1. 16:35
 32/45 anonim ***** válasza:
30# Apám alacsony, mégis gyönyörű felesége van immár 30 éve.
2019. jún. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
87%
Én is sajnáltam egy ideig az itt kesergőket, vannak köztük normalisak...de a legtöbbjük nagyon agresszív nőgyűlölő nulla önkritikával, váltig hiszik, hogy ők a rendes, cuki srácok közben muszlim szélsőségeseket megszégyenítő kijelentéseik vannak. Nem élveznéd te azt a találkozót.
2019. jún. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
5%
a frász tört ki mindíg a kanmániás lányoktól. akinek a nap 24 órájában a kanok járnak az eszébe és semmi más nem létezik számukra a világon. vagyis az olyanoktól mint te kérdező
2019. jún. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Én csak zsűritag lennék és emelgetném a pontozótáblát. 😂 31F
2019. jún. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
A zsűri már megvan, én jelentkezem nézőnek :)
2019. jún. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%

"Utolso, mi a bunkp abban, hogy nem szeretem, ha lehazugoznak? "

Semmi.


"Mi abban a belerugas, hogy felnyitom valaki szemet? "

Itt a szándék a lényeg. Alapjába véve, ha felnyitod valaki szemét, az egy jó cselekedet, mert segítheted a fejlődésben, ami a javára válhat. Viszont, itt senki nem kérte a segítséged, ha valakire ráerőltetjük a segítségünk, az pedig nem segítség. Másodszor, te azt írtad " Szerintem baromi vicces lenne". Na most, ha segíteni akarunk, akkor azon nem nevetünk. Szerintem itt csak arról van szó, hogy te megalázni akarsz másokat, hogy az egod kielégüljön, csak saját magad tisztázására ráhúzol egy köpenyt, hogy "csak felnyitom a szemüket". Nem a te feladatod. Hidd el, aki itt sír, van elég bajuk az életben. Ha a te lelki nyugalmadat ez megzavarja, akkor ott magadon kéne dolgozni.

2019. jún. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Nem zavarja a lelki nyugalmam, csak irritalo inkabb h vannak ilyen idiota emberek. Kb a laposfold hivokkel tudom egy kategoriaba helyezni oket. Es kb oket is csak azzal lehetne meggyozni, ha fellonek az urbe de meg ott is inkabb kitalalna, hogy ez csak ilyen 5d mozi vagy bedrogoztak mert ilyen nincs:DDD


Szoval ezeknek a fiukaknak is kb csak ez vagy meg ez sem mukodne ha az arcukba tolnak az igazsagot.

Nyilvan nem a terezanyusag vezerel, de nem megalazni vagyom oket, csak erdekel meddig mennenek el a valosag tagadasaban ha az ott lenne az orruk elott. A kepernyo mogul konnyu ugatni.

2019. jún. 1. 23:44
 39/45 anonim ***** válasza:
A laposföld-hívőkhöz inkább ti feminácik hasonlítotok. Minden férfi tudja, talán a legjobb képűeken kívül, hogy nektek elsősorban a kinézet számít, és jóval válogatósabbak vagytok külsőre, mint mi férfiak. Voltak kísérletek is, amikben kiderült, hogy társkeresőn a nők a férfiak nagy többségét az átlag alatti kategóriába sorolták.
2019. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 A kérdező kommentje:

vau vau.


kérlek, indokold meg, miért vagyok femináci. mit jelent számodra ez a szó? és miért használod rám, mi az oka?:)

2019. jún. 2. 08:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!