Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a nők hogy őket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők hogy őket nem feltétlen a pènz érdekli holott mègis?

Figyelt kérdés

Saját magamon tapasztalom. Fiatal vagyok és egyedülálló. Hamár ide hozott a sors egy sima keresés miatt felteszem már a kérdést.

Amikor előkerülnek a “státuszszimbólumjaim” egyből felkeltem a nők érdeklődését, mosolygásokkal, szemezésekkel, de ezeken már átlátok. Pedig én nem erre játszok, hogy így keltsem fel a nők érdeklődését. Kapcsolatot szeretnék, közös otthont gyerekekkel. Mindenem adott lenne gyerekneveléshez...saját ház, saját magamnak dolgozok, stabil anyagi háttér. Még egy Tinderes “randi” sem jön össze pedig én aki adok a külsőmre minden tekintetben.


2019. júl. 20. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
A méret se számit nekik holott igen is.
2019. júl. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha "ribizlik" között kereded az igazit,ne lepődj meg,ha nem találod meg.

Tehât az a vonal,ami neked bejön külsőre,azok a nők valszeg nagyobb arányban érdekeltek az egzisztenciádban is.

2019. júl. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Az nagyon dícséretes, hogy adsz a külsődre, de úgy tűnik mégis kevés.


Vagy kevésbé vagy jóképű, férfias, vagy a szociális képességgel van baj, ugyanis csak azoknak a férfiaknak kell kompenzálni anyagiakkal,akik más értéket nem tudnak felmutatni.


Az a nő meg akit pénzzellehet csak megkapni, emberileg felejtős, akár milyen dekoratív is legyen.


Szóval valamilyen más nem anyagi értéket nyújtanod kell a nőnek hogy felfigyeljen rád. Érték alatt értem pl. a jó kommunikációs készséget, humorérzéket, szexi testet v. magabiztosságot akár az intellektust vagy az erős szexulális kisugárzást is. A védelmező hajlam és a tájékozottság is vonzó a nők szemében.

Ők elsősorban ezeket a tulajdonságokat keresik a férfiben.

Minél több van ebből annál nagyobb az esély, hogy vonzani fogod a nőket.

2019. júl. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves hármas hozzászóló:

Nyílván aki külsőleg làt máshogy gondolja...kommunikációs készségem a tárgyalások során fejlődik folyamatosan, ergo ezzel problémám nem lehet. Megjegyezvén a tàrgyalások 60%-a hölgyekkel történik. Humor inkább a magánéletben fér bele, munka közben nem, nekem legalábbis. A külső adottság meg 185 centihez tartozik 75 kiló, rendszeres sport, egészséges étkezés, alkohol és dohány nélkül. Tehàt normálisak az életkörúlményeim véleményem szerint, bár lehet mások nem így gondolják...

2019. júl. 20. 10:31
 5/11 anonim ***** válasza:
31%

#1 megis ki mondta neked, hogy a meret nem szamit?? Ne legyen tul kicsi, de a tul nagy se jo, mert az mar fajhat!


Nagyon sok not erdekel, de egy se fogja bevallani mert alszentek.

Nokent mondom, hogy sajnos nagyon sok not meg kell, hogy ismerj, hogy olyat talalj aki ertekes.

Az megoldas lehet talan, ha olyan nokkel ismerkedsz, akinek jol fizeto munkajuk van es jo anyagi hatterrel rendelkeznek, akkor talan a penz nem fog annyira szamitani.


Ha "szegenyebb" nalad, akkor mindig is benne lesz a pakliban, hogy csak a penzedert van veled.


Nem tudom, hogy milyen az eletstilusod, de mondjuk Keanu Reevesrol is vehetnel peldat. O meg mindig metrozik, buszozik, nem vág fel a penzevel. Ha szolidabban elsz, nem Porsche-val furikazol es nem a legdragabbak ettermekbe viszed a csajokat, akkor talan van esely egy normalisat talalni.


Elso randira meg seta a Margitszigeten, seta a Varban, valami olyan ahol nem kell penzt kolteni.

2019. júl. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Értem, hogy hasonló szinten levő nőkkel lenne érdemes próbálkozni, de vagy foglaltak, vagy fiatalnak gondolnak, vagy csak ami közelező annyit nyitnak felém.


Sosem villogtam semmimmel, de arra büszke vagyok, hogy egyedül értem el amim van ennyi idősen. Nem ültem be senkinek a helyére és nem raktak alám semmit. :)


Autókról meg annyit, hogy “sajnos” néha járnom kell a féltett autómmal, mint említettem olyankor kapom a mosolygás szemezgetés reakciókat, de leginkább a kis 13 éves autókámat használom.

2019. júl. 20. 10:46
 7/11 anonim ***** válasza:
70%

"Kapcsolatot szeretnék, közös otthont gyerekekkel."

Figyelj, ha a nő is ezt szeretné, akkor evidens, hogy kell neki a pénz. Ezen nincs mit szépíteni.

Ismerek olyan párt, akik szegénységben kitartottak egymás mellett, és akartak babát is, de mivel még a szülőktől sem tudtam sokáig különköltözni, nem vállalták. Most, 30 fölött ott tartanak, hogy próbálkoznak, de egyszerűen nem esik teherbe a nő.


Egy gyerek több lemondással jár, mint évente egy luxusnyaralás, ebben szerintem egyetértünk. Persze, van aki inkább a nyaralást és a drága ékszereket szeretné, azért ismerkedik veled...De ne hidd, hogy a gyermeked akaró nőnek nem lesz ugyanolyan fontos, hogy a leendő apuka mind anyagilag, mind érzelmileg biztonságot adjon.

2019. júl. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
41%

Én nem merném a fejemet tenni rá,hogy ha olyan nőkkel ismerkedsz,akik hasonlóan magas végzettségűek,akkor őket nem az egzisztenciád fogja érdekelni.Márcsak azért is,mert a végzettség nem feltétlen egyenesen arânyos az elvárásokkal.Teszem azt a hölgynek is magas a fizetése,de gondolkodásban már eltér.Hisz tőled,mint szintén jól kereső férfi,ha kapcsolat van kialakulóban,vagy benne is vagytok lehet alapnak,és elvártnak tekinti,hogy férfiként te álld a számlát.Valamint attól függetlenül,hogy nőként is ki tudja fizetni a nyaralást,vagy a ruháit,ebédet stb.,mégis azt várja,hogy ezt nagyobb részben átvállald.Szóval ez lutri.Keresgélni kell,aztán remélhetőleg szerencséd lesz.

Sok jól öltöztt nő van,és csinosak is,de az nem biztos közel sem,hogy magának vette,vagy ha igen,akkor az azért van,mert megengedheti magának.Egyszerůen az fontos neki,arra költi a pénzét,el is megy rá szinte minden,aztán máshol meg meghùzza az övet,és kuporog.

2019. júl. 20. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy olyan helyen kellene ismerkedned, ahol kozos erdeklodesi kor hoz titeket ossze.

Tudod, klise fozoiskola, turacsoport, tanctanfolyam.

Akkor nem az ismerkedesen van a hangsuly es jobban fel tudod merni, hogy ki milyen ember.

2019. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Talán nem kéne villognod a státusszimbólumaiddal. Talán érkezz busszal a randira, vagy bicajjal. Vagy legyen egy vacak kocsid is randizni.

Ugyanis a helyzet a következő: akinek bejönnek a jó autók elismerően fogja nézni a kocsidat. Ettől még nem pénzéhes liba, és simán lehet, hogy szívesen összejönne veled enélkül is, de ha már látja, tetszik neki.

Persze, itt most nem az anyagias libákról beszélek, akik buknak a pénzes pasikra és egyből kiszimatolják ezt. De ha eleinte kevesebbet mutatsz (hazudni nem kell) és a lány önmagadért érdeklődik érted, akkor már jó úton jársz. Nem bírom az ilyen álszent pasikat, akik felvágnak a státusszimbólumaikkal és utána azon sírnak, hogy minden nőt csak a pénze érdekli. Persze, hiszen azt rakta ki csalinak.

2019. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!