Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondják a nők hogy őket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják a nők hogy őket nem feltétlen a pènz érdekli holott mègis?

Figyelt kérdés

Saját magamon tapasztalom. Fiatal vagyok és egyedülálló. Hamár ide hozott a sors egy sima keresés miatt felteszem már a kérdést.

Amikor előkerülnek a “státuszszimbólumjaim” egyből felkeltem a nők érdeklődését, mosolygásokkal, szemezésekkel, de ezeken már átlátok. Pedig én nem erre játszok, hogy így keltsem fel a nők érdeklődését. Kapcsolatot szeretnék, közös otthont gyerekekkel. Mindenem adott lenne gyerekneveléshez...saját ház, saját magamnak dolgozok, stabil anyagi háttér. Még egy Tinderes “randi” sem jön össze pedig én aki adok a külsőmre minden tekintetben.


2019. júl. 20. 08:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsoval mondjuk egyetertek. En is megnezem a jo autokat. Egy Lamborghini Aventador pl engem is mosolyra kesztetne, mert gyonyoru. De az nem azt jelenti, hogy ossze akarnek jonni az illetovel. Az autojat csodaltam, nem ot, plusz nem hiszem, hogy valaki is engedne, hogy vezessem azt az autot.


Amugy errol eszembe jutott egy randim. Nalam vacsoraztunk, es egy sarga sportkocsival erkezett. Nem lakom rossz kornyeken, nem a legjobb, de nem is getto. A pasas vegig azon izgult, hogy mi lesz az autojaval ami kint parkolt a haz elott.

A vegen mar orultem amikor vegre elment, annyira idegesito volt az egesz.

2019. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!