Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyós nem kedvel?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve vagyunk együtt, fél éve költöztem hozzá. Ikerházban lakik a szüleivel, tehát teljesen külön van minden, csak közös az udvar.

Az anyósom, sajnos, nagyon rámszállt. Többször rajta kaptuk már, hogy a mi lakásunkban kotorászik a ruháim közt, de sosem mondja meg mit keres, csak annyit mond, hogy szétnézett, hogy rendben tartom-e a lakást.

Ezen kívül is fura: a párom elött normálisan beszél velem, a formalitás keretein belül, de ha a párom nem hallja, mindig szekál, hogy miért nem hagyom el a fiát, hogy lehessen rendes barátnője? Meg hogy én semmitérő vagyok, nem is nő, semmire nem vagyok jó. :(

Pedig, heti 5 nap 12órázok vendéglatásban, aztán otthon megfőzök, takarítok. Már ott tartok, hogy a szabadnapjaimon sem merek az udvarra kiülni olvasni, mert azonnal jön és kioktat valamiért. Inkább a nappaliban kuksolok, hátha nem kopog be.

A párom szerint ő mindig ilyen volt, meg biztos csak eltúlzom és miért ne jöhetne át ellenőrizni?

Szerintetek ez normális így? Soha nem szólok vissza, ne legyen oka ellenem fordítani a párom.


2019. aug. 26. 12:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

#10: Szerinted mi lesz, ha anyóst helyreteszed a saját házában? Főleg úgy, hogy a párod az ő pártját fogja?

Kap egy csodás okot, hogy ki tudjon tenni.

2019. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel telefonnal a következő ilyen esetet, amikor pocskondiáz, és mutasd meg a párodnak.

Mondd meg neki, hogy ez volt a leges leges legutolsó alkalom, hogy így beszélt vele, és hiába az ő háza, nincs joga a bugyijaid között turkálni.


A következő alakommal meg fogod a cók-mókodat és elmész, azt meg hogy veled megy vagy nem, ő eldöntheti.

de ha nem megy, egy percig ne sirasd, az idegeid tönkre mennének ott nem is túl lassan.

2019. aug. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Eddig hogy nem jutott eszembe felvenni?! Ez olyan egyszerű. Na, ennyire kikészít már... köszönöm. :)

Nem akartam választásra kényszeríteni az anyukája és köztem. Az lenne a legjobb, ha elmondaná mi baja velem és megoldanánk.

2019. aug. 26. 14:27
 14/19 anonim ***** válasza:

Szerelemmel csüng a pici fián, aki rajong érte.

Mindegy, hogy kivel lenne, senki se elég jó. Senki se csinálja olyan jól a dolgokat, mint ő. Ő az egyetlen nő, aki megfelelően gondoskodik a drágáról.

Nem egészséges a kapcsolatuk.

Ezért viselkedik így veled anyós.

2019. aug. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nagyon igaz amit leírtál.

Pl.: amikor ideköltöztem, az első heti kutakodásnál rájött, hogy máshogy hajtogatom a ruhákat. Mindent kipakolt és újra hajtogattatta velem, mert Norbika úgy szereti. A párom szerint ennyit megtehetek, hogy beilleszkedjek a családba...

2019. aug. 26. 15:05
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb baj, hogy a párod szerint normális, hogy az anyja átjár ellenőrizgetni. Mégis milyen jogon?? Ki ő, hogy átmegy más lakásába és idegen ember cuccai közt turkál és számonkér?

"Mindent kipakolt és újra hajtogattatta velem, mert Norbika úgy szereti. A párom szerint ennyit megtehetek, hogy beilleszkedjek a családba..." - na, nekem ez lett volna az utolsó csepp a pohárban. Normális férfi ilyenkor ha jó kedvében van, figyelmezteti az anyját, hogy ez volt az utolsó ilyen akciója, rosszabb pillanatában helyben kitessékeli és megmondja neki, hogy ennyi volt a kapcsolattartás.


Tudod, ki maradna ilyen helyen. Megmondom neked, ez sosem lesz jobb, akármit csinálsz. Eléggé megaláztak már téged ott, de ne aggódj, lesznek még ilyenek, csak idő kérdése.

2019. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Te nem vagy komplett, hogy meg nem csaptad az egesz familia arcaba az ajtot.
2019. aug. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Spuri onnan de ízibe. Sose lesztek boldogok. Aki ennyire hatással van a gyerekére hogy az mindent jogosnak tálal amit az anyja csinál az nem egészséges. Ha 2 faluval arrébb laknátok is ezt csinálná. A fia pedig pedig helyeselve bólogatna neki. Én a helyedben még ma elmennék de úgy hogy vissza se néznék.


N

2019. aug. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

#15:

Azta... én csak megmondtam volna neki, hogy akkor hajtogassa be a Norbika, Norbikának meg hogy csináljon magának kistestvért.

Azt nem hiszem el, hogy ennek az elmúlt 3 évben semmilyen jele nem volt.

2019. aug. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!