Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiaknál a probléma megbeszé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál a probléma megbeszélése abból áll, hogy a nő elmond vmit, ők azt mondják, hogy szerintük ez hül. Eség és minden el van intézve?

Figyelt kérdés
2019. nov. 18. 09:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vagy legalábbis nálunk nem. Ha bármi van, szólunk, meghallgatjuk egymást és addig vesézzük a témát, amíg közös nevezőre nem jutunk.
2019. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Most ott tartunk,hogy átölel, megpuszilgat és azt mondja, hogy nincs semmi baj. Bennem meg forr a düh, h megint söpörjem a szőnyeg alá?
2019. nov. 18. 12:16
 13/16 anonim ***** válasza:
70%
Ne söpörd, nem ajánlom. Semmi jóra nem vezet. Mondom, ha maskèpp nem megy, akkor búcsút kell önteni, attól majd felócsudik (vagy nem, de akkor úgy is mindegy).
2019. nov. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"2"vagyok

Azért nagyon nem mindegy mi a z a probléma. Ami a párkapcsolatot illeti, ott mindkét fél elmondhatja a véleményét, ha ezek szögesen eltérnek egymástól,akkor nehezen lehet egyességre jutni. Ha az egyik fél kritizálja a másik fél munkáját(lássuk be hogy nőknél nem ritka eset)és kioktatja hogyan kéne csinálni az már megint másik eset, mert ilyenkor értelmes férfi abbahagyja a munkát és átadja a stafétabotot. Szóval mi az a probléma amin összekaptatok?

2019. nov. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az én exem megértette a problemáimat, amit aztán vitt a haveroknak, meg a lelki társaknak, kidumalni, kirohogni.


Nyugodtan Sopron csaja szőnyeg alá, én is azt tettem, mert ő ilyen, majd 20 év múlva elvaltunk.

2019. nov. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sopron csaja.. ezt hogy javította ki így...


Söpörd csak...

Ez lenne helyesen.

2019. nov. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!