Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam meg finoman a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg finoman a barátnőmnek, hogy ki nem állhatom 1-2 szaktársát és hogy többé ne hívja át őket?

Figyelt kérdés

32 F vagyok, rengeteg munka,takarékoskodás árán+ hitel segítségével egyedül tudtam venni egy kis lakást, amit imádok.


Tudom,hogy ez a mai világban nem nagy dolog,de számomra egy győzelem volt.


Később megismerkedtem a barátnőmmel fél évre rá összeköltöztünk

( különben ő 24 éves egyetemista)

Igen fiatalabb mint én.


A barátnőmmel nincs gond,szaktársaival haverjaival annál inkább.


Mindig mikor többen átjönnek hozzánk "tanulni",üvölt a zene,már a lépcsőházban érzem a dohányfüst szagot


( gyülölöm ha valaki az én lakásomba cigizik),de tudja jól a barátnőm is.


Ráadásul ezek a semmire kellő egyetemista haverjai

( lányok fiúk vegyesen) állandóan isznak,délután 4-5 felé már részegek,mellesleg többségük le sem veszi a cipőjüket az én lakásomban.


Meló után erre hazaérkezni "kissé" idegesítő.


Nyílván én lennék a rossz,ha megtiltanám a barátnőmnek hogy ide hívja a "barátait".


Célozgatni már próbáltam rá,hogy meló után nem erre akarok hazaérkezni heti 2-3 alkalommal.


De csak legyintett,hogy majd ki szellőztetünk és hogy ő feltakarít utánuk,de szerintem ez így nem normális dolog.


Szerintetek mit tehetnék?Hogyan hozzam elő a témát?



2020. febr. 18. 21:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyetek vendégpapucsokat, és írd ki hogy no smokeing. A szomszédokkal beszéld meg hogy szóljanak ők is ha hangos a zene, és füstös a lépcsőház. Haverjaidat is bevonhatod erősítésnek. Nagy vonalakban ennyi.
2020. febr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele és beszéljetek értelmesen, ha normális akkor megfogja érteni. Mond meg neki egyszerűen és kertelés nélkül hogy szeretnéd ha máshol tanulnának ezután.
2020. febr. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Te csak és kizárólag a szex miatt nem akarsz szakítani a csajoddal? És arra is képtelen vagy, hogy eléállj és megmond, a kecóban nincs bagó? Hát akkor szenvedj. Ezzel a puncival ez jár.
2020. febr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Elé kell állni, határozottan megmondani neki, hogy legyenek szívesek máshol összejárni "tanulni". Nincs cigi, nincs ivászat, nincs kupi, nincs hangzavar. Felnőtt, dolgozó férfi vagy, aki a munka utána fáradtan hazaérkezve pihenni szeretne. A barátnőd ezt megérthetné. Pofátlanság a részéről.
2020. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Azért kerülöd a konfliktust, hogy nehogy egyedül maradj és megint recskáznod kelljen? Bocs, de aki 1 lyukért ennyire megalkuvó és be is csicskul, az nem normális. Eleve nem szeretheted annyira a csajt, ha azt hoztad fel, hogy azért nem akarsz szakítani, mert unod a kezedet.


Egyébként tizenéve házas vagyok. Megbeszéltük, hogy a házban maximum csak a konyhában van dohányzás, nyitott ablaknál, csukott ajtóval. Ez vonatkozik a rokonokra, vendégekre stb. És igen, van olyan ismerőse mindkettőnknek, akit a másik nem bír elviselni a házban, velük találkozunk valahol máshol. Kommunikáció.

2020. febr. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

De beszari vagy. Nem mersz kiállni az èrdekeid, vèlemènyed mellett, mert mi lesz, ha nem kapsz este puncit...ez most komoly?

Egyèbkènt meg kicsi az esèlye, hogy ezèrt szakít veled, ha mègis, akkor annyit is èrt az egèsz.

Vagy ha ennyire a suna kell, akkor vedd tudomásul, hogy ez a suna ezzel jár.

Csak megjegyzem, hogy ezt más sem tűrnè meg, már règ kivágta volna, mint a hasmenèses macskát, ha nem változtat.

2020. febr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez kamu szagú, ilyen h...e pasi nincs.

Ha mégis igaz, akkor viszont kerek perec mondd meg a nődnek, hogy itt nincs több találkozás, járjanak össze "tanulni" és világot megváltani egy romkocsmába. Ennyi.

2020. febr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!