Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezzel van oka a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel van oka a páromnak napok óta duzzogni?

Figyelt kérdés
Egy éve élek együtt a párommal, és 10éves fiammal, és egy három nappal ezelőtti nézeteltérés miatt most alig szól hozzám. Történt ugyanis, hogy reggel a párom épp müzlit evett tejjel, és mondtam, neki hogy ehetne inkább helyette valami mást, mert gyerek nem hajlandó mást reggelizni, és már nem volt több itthon. Emiatt felháborodott, és a fejemhez vágta, hogy egyedül ő keres pénzt, és mégsem ehet amit akar. Lehet én sem kellett volna beleszóljak abba, hogy mit egyen, csak reggel iskola előtt már nem lett volna idő elmenni a boltba vásárolni, és így a fiam reggeli nélkül ment volna iskolába. Nekem is nagyon rosszul esett, hogy a fejemhez vágta, hogy nem dolgozom, de ez csak átmeneti időszak, jelenleg is munkát keresek. Már három napja nem eszik főztömből, hanem külön magának készít mindent, és alig szól hozzám.

2020. febr. 22. 09:41
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
72%

"1. Férfiember műzlit eszik reggelire?! Ez egy b..i. Férfiember tojást eszik, meg sonkát, nem azt a sz*rt."


Aztán férfiember csodálkozik, hogy 45 évesen bekopog infarktus bácsi, evett volna inkább müzlit. Gondolom azt, aki meg reggelire kefirt eszik ki is végeztetnéd.

2020. febr. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
100%

Ne felejtsd el azt, hogy nem az Ő gyereke, hiába fogadott el vele téged, tudja azt, hogy hozzád tartozik, evvel nincs is semmi probléma, de nem kell a helyzettel visszaélni.

Neked a férjed mindig is másodlagos marad még ilyen dologban is, hogy ki eszi meg a müzlit. Persze, lehet felhozni összehasonlításokat, hogy a férjemnek ez a holmija drágább, mint a gyerekemé. Megbecsülést mégsem kap és az még a drágább holmival sem pótolható. Túlságosan elkényezteted a gyerekedet, "mert gyerek", ez aztán az érv. És akkor mivan,ha gyerek? Az a legnagyobb problémája, hogy x hónapja megették a müzlijét. A szomorú az, hogy te csak ezt látod, nem azt, hogy a férjed minden esetben hátrébb szerepel még egy ilyen pitiáner dologban is.

2020. febr. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
91%

Ez nem egyszerű eset, 1 évig együtt éltem egy 2 gyerekes nővel. Mondjuk én előre felkészültem arra, hogy az utolsó leszek a sorban, de egy idő után elég nehezen viseltem. Bármi programot szerveztem simán dobtuk ha a gyereknek nem volt kedve vagy megunta. Volt rá precedens, hogy addig balhézott a fiú, hogy Taxival hazaküldtem őket ne is lássam.

Ami a kaját illeti, ha a párod már kitöltötte a müzlit és a tejet a saját tányérába és elkezdett már enni, akkor jogosan háborodott fel, mert jogosan érezhette azt, hogy szórakozol vele. Ha ez egyszeri eset volt, akkor furcsa hogy ennyire hevesen reagálta le a helyzetet, ennek biztosan volt más alapja is.

Nőként figyelhetnél arra, mi van a hűtőben és ha látod, hogy valami fogyóban van akkor szólsz a párodnak, hogy abból ne egyen. Elmondásod szerint nem dolgozol, igazán odafigyelhetnél a háztartásra és akkor nem lenne ezzel problémád.

Ami az eltartást illeti, nem túl gáláns dolog ezt így felemlegetni a párod részéről, főleg ha közös kasszán vagytok. Egy szó mint száz, hibáztál, nem gondoltad át mit mondasz, nőként ösztönösen cselekedtél, nem csináltál semmi olyan dolgot amit ne lehetne megbeszélni.

A helyedben odabújnék hozza és bocsánatot kérnék, megígéred hogy figyelmesebb leszel és ne zárjon ki az életéből ha már egy pár vagytok. A párod gyerekkel való kapcsolata megváltozott? Csak veled szemben lett elutasító vagy a gyerekkel is?

41F

2020. febr. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
80%

Jézus úristen. Na ezért van az a hihetetlen igaz mondás férfiak közt, hogy gyerekes nővel soha!!!

Elkényeztetett kis hülyegyereket nevelsz belőle, és még a férfi a szar. Nagyon jólteszi, én le is léptem volna azonnal és fognám a fejem hogy hogy lehettem ilyen hülye.

És még ráadásul a pénzt is ő keresi, de az persze jól jön.

2020. febr. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 A kérdező kommentje:
A gyerekkel is undok. Tegnap délután megkérte, hogy vigye el edzésre, és azt válaszolta, hogy egy kilóméterre van a pálya, kocogjon el bemelegítéskép.
2020. febr. 22. 10:59
 26/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez kezd kamukérdésre hajazni. Mégis minek kéne egy kilóméterre elvinnie?
2020. febr. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
91%
Olyan óriási távolság az az 1km, hogy nem tud elsétálni a gyerek. Nem porcelánból vannak ám. Nagyon sokan leírták már, de tényleg nem látsz, ne csodálkozz majd azon, ha felnőttként nem tudnak majd felelősséget vállalni semmiért sem, hiszen most sem megy.
2020. febr. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
100%

nem vesz fel 7e-s cipőt :D oh akkor jár mezítláb.

nem eszi ami van? éhen marad és kész. ha meg ő keresi a pénzt, legyen már nyugta és egyen egy tál müzlit

2020. febr. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 A kérdező kommentje:
Egy 10 éves gyerekről van szó. Útközben minimum 6 gyalogátkelő hely van, arról nem is beszélve, korán sötétedik.
2020. febr. 22. 11:09
 30/47 anonim ***** válasza:
100%
Ne mondja nekem senki, hogy egy 10 éves gyerek nem tud gyalogátkelőt használni. 8 évesen el tudtam menni iskolába egyedül, gyalog, 2 km-re volt tőlünk, és most megnéztem a térképen, 11 gyalogátkelőhely és egy főút is keresztezte az utam odáig.
2020. febr. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!