Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezzel van oka a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel van oka a páromnak napok óta duzzogni?

Figyelt kérdés
Egy éve élek együtt a párommal, és 10éves fiammal, és egy három nappal ezelőtti nézeteltérés miatt most alig szól hozzám. Történt ugyanis, hogy reggel a párom épp müzlit evett tejjel, és mondtam, neki hogy ehetne inkább helyette valami mást, mert gyerek nem hajlandó mást reggelizni, és már nem volt több itthon. Emiatt felháborodott, és a fejemhez vágta, hogy egyedül ő keres pénzt, és mégsem ehet amit akar. Lehet én sem kellett volna beleszóljak abba, hogy mit egyen, csak reggel iskola előtt már nem lett volna idő elmenni a boltba vásárolni, és így a fiam reggeli nélkül ment volna iskolába. Nekem is nagyon rosszul esett, hogy a fejemhez vágta, hogy nem dolgozom, de ez csak átmeneti időszak, jelenleg is munkát keresek. Már három napja nem eszik főztömből, hanem külön magának készít mindent, és alig szól hozzám.

2020. febr. 22. 09:41
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
100%

Ő az eltartó (még ha átmenetileg is)

A gyerek van a középpontban, aki meg csak nem is az övé

Nem ehet azt, amit megkíván


Hát engem is marhára frusztrálna egy ilyen felállás! (Már önmagában az utolsó :D)


De akkor sem férfihoz méltó duzzogni. Mindig is utáltam az ilyet

2020. febr. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a farka tele van azzal, hogy más gyerekét kényeztesse...
2020. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%

Tehát azért kellett neked pasi, hogy legyen pluszba még valaki, aki kinyalja a kis babukád valagát és lehessen neki huszonezres cipőt venni?


Hagy egyen már az a nyomorult azt reggelire amit akar!

Az meg a te szégyened, hogy úgy elkényeztetted azt a csodagyereket, hogy külön kell neki főzni meg zabálnivalót rendelni, különben éhen halna. Ezért is lett annyira életképtelen, hogy ennyi idősen egy zebrán nem tud átkelni. Szerencsétlen csávónak meg nemcsak elviselnie kell, hanem elvárod, hogy asszisztáljon is hozzá.


A fiad egy elkényeztetett, életképtelen gyerek és ez csak a te hibád. Ha a pasidnak van egy kis esze, akkor lelép amíg nem szívjátok le teljesen.

2020. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
94%

Na hát igen. Akkor lehet rájönni, hogy valaki csak provokál amikor 35 vélemény egyöntetűen ugyanaz és a kérdező csak úgy tesz, mintha nem ő lenne a hibás.


Egyébként meg tudod ki élne ilyen nőkkel. Maradsz majd ketten a fiaddal és etetheted minden reggel müzlivel és adhatsz rá 15 ezres cipőt.

Szerencsétlen ember.. meghallgatnám az ő nézőpontját, hogy vajon miért nem talál mást...

2020. febr. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy a hülye meg a gyereked, senki más. Szegény pasi...
2020. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
93%

"A lényeg, hogy a párommal van probléma, és nem a fiammal." - Cicám, veled van a probléma :)


Én 10 évesen a legegyszerűbb ruhákban jártam (amit a kíniban vettünk), reggelre meg szendvicset csináltam magamnak, vagy vetek egy sajtos kiflit.


Amúgy részben ezért nem kezdek gyerekes anyukával - ezzel a hozzáállással messziről elkerülnélek.

29/F

2020. febr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
100%

ha a gyerek elég felnőtt ahhoz hogy csak márkás drága holmikat hordjon és csak étteremből legyen hajlandó zabálni, akkor legyen már elég felnőtt ahhoz is hogy leugrik a boltba magának egy zacskó müzliért....

rohadtul nincs igazad, és nagyon elcseszted a gyereked.... most még talán nem késő. menthető lenne a kapcsolat is meg a gyerek is, ha észbe kapnál.... hajrá ...

2020. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!