Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ezzel van oka a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel van oka a páromnak napok óta duzzogni?

Figyelt kérdés
Egy éve élek együtt a párommal, és 10éves fiammal, és egy három nappal ezelőtti nézeteltérés miatt most alig szól hozzám. Történt ugyanis, hogy reggel a párom épp müzlit evett tejjel, és mondtam, neki hogy ehetne inkább helyette valami mást, mert gyerek nem hajlandó mást reggelizni, és már nem volt több itthon. Emiatt felháborodott, és a fejemhez vágta, hogy egyedül ő keres pénzt, és mégsem ehet amit akar. Lehet én sem kellett volna beleszóljak abba, hogy mit egyen, csak reggel iskola előtt már nem lett volna idő elmenni a boltba vásárolni, és így a fiam reggeli nélkül ment volna iskolába. Nekem is nagyon rosszul esett, hogy a fejemhez vágta, hogy nem dolgozom, de ez csak átmeneti időszak, jelenleg is munkát keresek. Már három napja nem eszik főztömből, hanem külön magának készít mindent, és alig szól hozzám.

2020. febr. 22. 09:41
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
100%
úgyse melózol, kísérd el
2020. febr. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:
Jólvan, most ne menjünk bele ilyen részletkérdésekbe, hogy miért féltem a gyereket elküldeni gyalog, vagy hogy mit szokott enni. A lényeg, hogy a párommal van probléma, és nem a fiammal. Beszélni sem lehet vele, mert ha megkérdezem, hogy miért viselkedik így, vagy, hogy mi bántja, akkor csak annyit válaszol, hogy semmi.
2020. febr. 22. 11:40
 33/47 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szabadulj meg tőle, neki tennéd a legjobbat ezzel.
2020. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 anonim ***** válasza:
90%
Mire befejezed a rinyálást ott leszel hagyva a p*csába. Le lehet pontozni de ennyire elcseszni egy gyereket. Amint betölti a 18-at otthagy ő is azt élhetsz egyedül mert amíg ennyire nyalod a gyereked s*ggét biztos a kutyának nem fogsz kelleni. Így kell életképtelen kölyköt nevelni. Amúgy ne hisztizz amikor elvagy tartva a gyerekkel, örülj, hogy egyáltalán ad nektek pénzt ezek után. Idióta
2020. febr. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdem azt érezni, hogy ez egy trollkérdés. 🤔 Másnak is van ilyen érzése?
2020. febr. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
83%
A párod el fog hagyni a fiad miatt. Vagyis bocs, nem a fiad miatt, hanem azért, amit csináltál a fiaddal. Full igaza van az embernek, had egye már azt ami neki jól esik. Lehetne itt most ízekre szaggatni, hogy mennyi mindent b...szol el a fiaddal kapcsolatban, de felesleges, már leírták előttem jó páran. Ezt egy férfi sem fogja eltűrni, mert nem normális, hogy kishercegként van kezelve a fiad. A müzli valószínűleg az utolsó csepp volt a pohárban. Rohadtul unja a viselkedésedet.
2020. febr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
91%

Én gyerekként úgy voltam nevelve, a testvéreimmel együtt, hogy ha kaptunk valami édességet vagy nasit, az volt az első, hogy anyut-apit megkérdeztük, kérnek e belőle. És jól esett, amikor kértek. Ez is segített nekünk ahhoz, hogy megértsük a vilagot, hogy hogyan működik, hogy nem körülöttünl forog, és hogy adni jó. A szülőnek meg önzetlenül ad egy gyerek. Arra is emlékszem, amikor anyu megkért minketh, hogy ne együnk annyit ebből vagy abból, maradjon apunak is, biztos jól esik majd neki abból enni amikor fáradtan hazajön a munkából.


Na most, te pont az ellenkezőjét teszed. Mindent a gyerek lába elé helyezel, neki semmi felelőssége nincs, neki hódol be mindenki. Ez nagyon nincs rendben.

2020. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 anonim ***** válasza:
Bocsi a sok elírás miatt.
2020. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
100%

Fuuuu komolyan mondom ezt már fáj olvasni..

Felnőtt ember azt eszik amit akar. Az elkényesztetett kis kölyköd majd megtanulja hogy nem csak műzli létezik a világon. Ehet mást is. Nem lesz baja. Nem kell ennyire elkényeztetni a gyereket.

Másréstt mi az hogy nem vesz fel 7000 forintos cipőt? Mi akkor 4-5 év múlva már a gucci is sz*r lesz? Ember, úgyis kinövi pár hónap alatt...Ez nem arról szól hogy ah ember sajnálja a gyerekétől a drágább holmit hanm hogy úgyis hamar kinövi és nem tud úgy vigyázni rá kint egy felnőtt. Nehogy már egy 10 éves kis taknyos dirigáljon arról mit vesz fel és mit nem. Az lesz amit te veszel. Ne legyél már ennyire palimadár.

6 gyalogákelő..úristen. és a 10 éves gyereknek nem tanítottad meg hogy hogyan kep átmnni az uton? Az utcán is a kezét fogod? A fenekét is kitörlöd még? Képzeld el 10 évesen én is simán elsétáltam/bicikliztem egyedül a suliba v edzésre v pont haza. Megtanítottak hogy körül kell nézni. Hú de nagy durranás. És nem volt ez olyan régen..

A kérdésre valaszolva (remélem eskü hogy kamu) a párod nem a műzlin akast ki ez csak az utolsó csepp volt, mert a gyerekedet elkényeszteted mintha királyfi lenne. Helló realitás...

2020. febr. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 A kérdező kommentje:
Én csak próbálok jó anya, és társ lenni egyszemélyben. Azzal, hogy lehetőségeimhez képest próbálok mindent megadni a gyerekemnek még nem jelenti azt, hogy elkémyeztetem. Ha valamiból az utolsót is a gyerekemnek szánom, szerintem természetes. A páromnak sem olyan hangnemben említettem a műzlit, hogy oka legyen megsértődni, ennek ellénere ő vágott a fejemhez csúnya dolgokat.
2020. febr. 22. 12:38
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!