Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg ekkora probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt. Kicsivel több mint egy éve élünk együtt. Szeretek takarítani, és szeretem a rendet. Nem kell mániákusként elképzelni. Hetente két alkalommal porszívózni és felmosni, hetente törölgetni, két hetente furdő és wc nagy takarítás. A tűzhelyet és környékét hetente 1-2 alkalommal zsiroldoval gyorsan áttakarítom. De ez neki sok... nem kell ennyit takarítani. Állandóan beszól, hogy már megint takarítasz, minek kell ennyit takarítani. Már nagyon rosszul érzem magam emiatt... minek mosol már megint? Minek mosod ki a fürdőszőnyeget? Minek takarítasz fürdőt csak ketten használjuk... bármit csinálok beszól. Múlthéten vettem a dmben takarítoszereket, és most megint erre 20 percig hallgattam, hogy mi a f...nak kellett megint hisz múlthéten vettem. Magyarázkodnom kellett, hogy akkor mást vettem mint most. Most mertem venni pár dolgot pl domestos, cif ilyenek. 20 percig ba...tatott, hogy a saját pénzemen megint miért kellett takarítószert venni. Én komolyan nem értem.... :(
2020. ápr. 29. 17:56
1 2 3
 11/25 Alessandro10 ***** válasza:
0%
Esetleg kevesebbet kellene takarítanod. Nem hiszem, hogy akkora rendetlenséget csináltok hetente többször is. A kérdésedből az érződik, mintha legalább 8-an laknátok együtt. 2 emberre kissé sokallom ezt a mennyiségű takarítást.
2020. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan fogd be őt is a házimunkába, nem hiszem hogy leesne az aranygyűrű az ujjáról. Én is megcsinálok bármit, soha nem haltam még bele. 47/F
2020. ápr. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus elkényeztetett tinifiú (azok húzzàk a szàjukat ha be kell segíteni bàr ilyen tekintetben a tinilànyokis hasonlóak)
2020. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Szóval ő nem csinálja, kérés ellenére sem. Ha nem akarsz 5 év múlva egy lenni azok közül, akik itt panaszkodnak, hogy 1-2 gyerek mellett ki se látszanak a házimunkából, a férjük meg csak a tökét vakarja meg beszólogat, akkor ezt a tagit még most pattintsd le, és keress egy felnőttet.

Ha nem hiszel nekem, olvasgass el pár ilyen kérdést, pontosan ilyenek ezek a férjek gyöngyei, csak gyerek után megsokszorozódik a meló, és sokkal jobban fog zavarni. Én szóltam.

2020. ápr. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Tessék, ez egy kitűnő példa a boldog, szép jövődre:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazas..

2020. ápr. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
0%
Nővérem ilyen takarító buzy. 😂 Siralmas. Rendszerető, igényes, tisztaság szerető férfi vagyok, de ez nekem is sok lenne. Az a bajod, mint nővéremnek: túl sok a szabadidő (mondjuk ő most otthon van a kisgyerekükkel).
2020. ápr. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

#16

En aztan nem vagyok rendmanias de ez a mennyiseg nem tunik soknak. Ha ennel kevesebb se lesz feltetlen nagy kosz de ez azert meg nem a problémás

2020. ápr. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem sok. Én a fürdőt heti többször áttárlöm mert tiszta vízkő meg por lesz a csap. Ellenben csak heti egyszer porszívózok, de akkor már gömbölyödik a porcica a padlón. Simán lehet heti kétszer is nálunk. A tűzhelyet is jobb frissiben zsíroldózni, én s múltkor elhanyagoltam, hát jól be is szptam utána a takarításával...

Szerintem amit csinálsz ilyen gyors szintentartás. A párod meg azt látja, hogy amúgy is tiszta, azt hiszi magától olyan. Az enyém a vásárlással van így, minek megyek megint, amikor múlthéten is voltam. Hát köszi, terem a hűtőben a kaja...

2020. ápr. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt már becsülöm,így marad minden tiszta,ehez csak gratulálni tudok.

Ne foglalkozz a párod negatív hozzászólásával,nyugodtan csináld.

Valahogy engem le szólnak érte 22F

2020. ápr. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen átlagos takarítás, nem értem mi baja van a párodnak. Azt nem értem, te mit akarsz egy ilyen szerencsétlenségtől, mint ez az ember? Mi szükséged van erre? Azt akarod, hogy mindig pár Domestoson meg hasonlón vitatkozzatok, csesztessen? Ér annyit ez a pasi meg a nyugalmad? Átmész bejárónővé? Mi lesz ha gyerekeitek lesznek, meg ha elmúlik a nagy szerelem? Bár szerintem az már múlóban. Gondold át, hogy erre vágysz-e egy életen át.
2020. ápr. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!