Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg ekkora probléma?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora probléma?

Figyelt kérdés
Párommal 2 éve vagyunk együtt. Kicsivel több mint egy éve élünk együtt. Szeretek takarítani, és szeretem a rendet. Nem kell mániákusként elképzelni. Hetente két alkalommal porszívózni és felmosni, hetente törölgetni, két hetente furdő és wc nagy takarítás. A tűzhelyet és környékét hetente 1-2 alkalommal zsiroldoval gyorsan áttakarítom. De ez neki sok... nem kell ennyit takarítani. Állandóan beszól, hogy már megint takarítasz, minek kell ennyit takarítani. Már nagyon rosszul érzem magam emiatt... minek mosol már megint? Minek mosod ki a fürdőszőnyeget? Minek takarítasz fürdőt csak ketten használjuk... bármit csinálok beszól. Múlthéten vettem a dmben takarítoszereket, és most megint erre 20 percig hallgattam, hogy mi a f...nak kellett megint hisz múlthéten vettem. Magyarázkodnom kellett, hogy akkor mást vettem mint most. Most mertem venni pár dolgot pl domestos, cif ilyenek. 20 percig ba...tatott, hogy a saját pénzemen megint miért kellett takarítószert venni. Én komolyan nem értem.... :(
2020. ápr. 29. 17:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ugy latom,sokan azt hiszik,csak akkor kell takaritani,amikor mar vastagon all a mocsok mindenen.Azert nem becsuli senki a hazimunkat,mert ha jol csinalod,akkor nincs nagy kulonbseg az elotte-utana allapot kozott.Ezert feleslegesnek tartjak.Az itt leirt takaritasnak egy normalis igenyu embernel alapnak kene lenni.
2020. ápr. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Alessandro10 ***** válasza:

Utolsó!

Egyetértek veled sokakkal egyetemben. Itt valószínűleg a munkaelosztásnál vannak gondok. Igazat írsz, tehát folyamatosan rendnek, tisztaságnak kellene lennie. Náluk azzal lehet probléma, hogy az egyik ilyen, a másik olyan felfogású ebben a kérdésben. Nagyapám pl naponta többször is felsöpörte a járdát, meg állandóan rendezkedett, de nem csinált senki vitát belőle.Ilyen volt a természete, így fogadtuk el. Ők viszont ilyen jellegű kérdésnél is fennakadnak, azaz nem tudják helyesen kezelni. Kettejük közt lenne ideális megoldást keresni erre a helyzetre. Gondolok itt ilyenre : "Én ilyen vagyok, igy érzem magam jól, Te pedig olyan vagy, te mást szeretsz és másképp csinálni." Kompromisszumot illene kötni benne.

2020. ápr. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ez sok? Naponta porszívózok , felmosok .A kádat wct mindennap fertőtlenítem .😂😂Nekem van gyerek meg kutya is, de még sosem mondta a párom, hogy ez sok .Sőt sokszor q napi 2 porszívózás is kéne de nem fér bele mindig.
2020. máj. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom. Én minden másnap porszívózok,és felmosok az egész lakásban, pedig csak ketten vagyunk meg egy kutyus. A wc-t fürdőt minden nap kitakarítom. Port hetente törlök. Naponta többször mosogatok, evés, főzés után mindig. Tűzhelyet és környékét minden használat után lepucolom. Mosok mikor van egy adag. Párom sosem tette szóvá. Van hogy szólok hogy teregessen ki, vagy mosogasson el,és segít. Ennyi nekem elég is. Nem szeretem ha porszívózik, mert mondja de látom hol hagyta el, vita elkerülése végett inkább nem kell azt csinálnia. Egy tuti. Te párodnál vannak gondok. Vagy azért csesztet mert fél hogy esetleg bevonod őt is, ő meg lusta ?
2020. máj. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Mi gyakrabban takarítunk. Mondjuk van egy macskánk. Nekünk igényünk van arra, hogy hetente ki legyen takarítva az egész lakás (fürdő, wc, konyha is), hetente többször porszívózunk, stb. Én nem tartom soknak és egyébként vegyszer sem fogy sok. Mivel heti szinten takarítunk, éppen csak megmutatom a domestost mindennek, nem kell órákig áztatni és sikálni.

Szóval részemről a takarítási rendszered átlagos. Vele van baj, hogy állandóan magyaráz emiatt. Mit gondolt? A rend és a tisztaság magától terem?

2020. máj. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!