Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A fejlett országokban miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Simon Petrikov kérdése:

A fejlett országokban miért csak a hagyományos női szerepektől szabadulnak meg, a hagyományos férfi szerepektől nem?

Figyelt kérdés
Bizpnyíték erre: a férfiakhoz akik nem felelnek meg a hagyományos férfi szerepeknek ma is ugyan úgy áll hozzá a legtöbb nő és férfi mint 50+ évvel ezelőtt, és azoknál a házasságoknál amiknél a férfi kevesebbet keres 85% a válási arány, és ezeknél a házasságoknál is a nők kezdeményezik a válások többségét, ugyan úgy mint a legtöbb házasságnál, ahol a válási arány "csak" 50%'

2020. jún. 24. 12:41
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
77%

Én jelenleg rezidens vagyok, hétköznaponként reggel 8ra járok, délután 5-6-7ig, ahogy el tudok szabadulni, mert nálunk(rezidenseknél) nem olyan van, hogy lejárt a munkaidő, pakolok és eljöttem. Elég rendesen vagyunk csicskáztatva. +emellett heti 1-2 napot ügyelek is, az amilyen napra esik. Ha nekem nem lenne egy olyan párom, aki néha megfőz, elmosogat, bevásárol, takarít, akkor sajnos nem érnék soha semmi végére. És szaros netto 190ezerrel ki van szúrva a szemem. Szóval nem milliókért nem vagyok otthon és nem végzem el ezeket a munkákat.

Szerintem ha szeretsz valakit, akkor igyekszel neki segíteni, mégha az derogál is. Ha neked ez nem alapvető, akkor nincs mit keresned nő mellett.

2020. jún. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
80%

". Még egyszer, a legtöbb nő nem is akar olyan férfival lenni, aki ezt megtenné:"


Én peldaul igen. És a svédeknél az apukák veszik ki a gyes negyedét.


#40:

Uncsi tesóm volt gyesen. Ugyan ő is nagyon jól keres, de a neje még jobban. Semmi fgonf nem volt belőle.

Ilyen ingatag lábakon áll a ferfiassagotok?

2020. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
74%
#34: a link nem meggyőző statisztika.
2020. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:

39:


Még egyszer, a legtöbb nő nem akar olyan férfival összeházasodni, aki nem dolgozik többet vagy nem keres többet: [link] [link] Viszont akkor milyen alapon várnak el mást is? Ha akarod, hogy a férfi is végezzen házimunkát, akkor ne várd el, hogy többet dolgozzon vagy többet keressen.

2020. jún. 24. 14:20
 45/66 anonim ***** válasza:
80%
Mondjuk ami engem illet én egy hasonló időbeosztású hasonló keresetű párt szeretnék mint én vagyok. Mert akkor nincsenek ilyen gondok és tudunk együtt is időt tölteni.
2020. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
70%
Könyörgöm a cikk amit linkeltél pontosan arról szól, hogy itt vannak a nők akik az évek során mind tanulmányi sikerekben mint munkahelyben szépen felnőttek a férfiakhoz. Ezzel szemben a férfiak sehová sem fejlődtek, nem akarnak sikeresebbek lenni, nem akarják jobban odatenni magukat. Az összes nő szó szerint ezt mondja. Nem azt, hogy keressél sokkal többet meg dolgozd agyon magad, hanem hogy ne legyél már egy munkakerülő, ambíciók nélküli szerencsecsomag. Vagy a szövegértéseddel vagy az angoloddal komoly bajok vannak.
2020. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
79%
Dobálózhatsz ilyen statisztikákkal. De nem látsz a szemedtől? Itt is mindenki az ellentétét mondja, mint amit a statisztikádban mondasz. Vagy ezt is angol tudósok állapították meg? 😂
2020. jún. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:

46:


Nem dőlök be annak amit csinálsz (ezt angolul framing-nek hívják). Igen, a nők felnőttek a férfiakhoz, vagyis vannak fiatal nők akik már ugyan annyit vagy többet keresnek, mint a fiatal férfiak, és ezért nem akarnak megházasodni. Te ugyan azt írtad le amit én szépítgetve amit én, ráadásul úgy, hogy a nőknek legyen igaza.

2020. jún. 24. 14:32
 49/66 anonim ***** válasza:
64%

Azt hiszem utol értem a kérdező logikáját. Tehát az a problémád kérdező hogy a két diplomás jól kereső nő két diplomás jól kereső párt akar? Mert akkor a többi mellékvágány amit elénk tettél felesleges kezdhetted volna ezzel.

Ha xarul keres egy férfi keressen anyagilag hasonlóan álló nőt vagy képezze magát ahogy az anyagilag jobban álló nők is teszik.

Már ha jól értem hogy ez a gondod. A herceg nem párja a szobalánynak mondás fordított nemekkel is igaz ám....

2020. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 A kérdező kommentje:

"Dobálózhatsz ilyen statisztikákkal. De nem látsz a szemedtől? Itt is mindenki az ellentétét mondja, mint amit a statisztikádban mondasz."


Igen, mert azt hiszik, hogy a saját tapasztalatuk, meg pár ismerősük tapasztalata mérvadóbb, mint az ami emberek ezrei között figyelhető meg: [link]

2020. jún. 24. 14:38
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!