Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elfogadható ez egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható ez egy kapcsolatban? Szakítás a legjobb megoldás ebben az esetben? Csak nekem fáj ennyire?? Van közös gyerekünk is.

Figyelt kérdés
Sziasztok. 24 éves férfi vagyok, 3 éve élek együtt a párommal és van egy közös kislányunk. A párom 22 éves. A 3 év alatt volt egy olyan időszakunk,amikor nem voltunk együtt több, mint 6 hónapig mert szakított velem a barátnőm.Amikor egyedül nevelte a szüleivel a kislanyunkat,a 6 honap alatt több férfivel is lefeküdt,amit a mai napig nem tudok feldolgozni. Én sokat vártam rá a szakitás után,mert biztam benne hogy rövid idő mulva kibekulunk es ujra egyutt leszunk.De Sajnos kiderult,hogy mas ferfiak jarnak hozza es az is kiderult hogy dugott is 3 ferfival. Aztan ahogy ez kiderult ,gondoltam hogy ennek a kapcsolatnak mar vegleg vege orokre. Aztan en is lefekudtem egy par novel... Aztan varatlanul jott a fordulopont. Ram irt a kedves baratnom hogy nagyon hianyzok neki,es ujra velem szeretni lenni,hogy egy csalad legyunk. Persze azonnal visszamentem hozza,mert nagyon szeretem ot es mindig is imadtam. Ahogy ujra ossze jottunk kb fel eve,megkertem őt rá,hogy akikkel lefekudt az ido alatt,mikozben nem voltunk egyutt,azokat a ferfiakat torolje ki az FB-rol az ismerosei kozul es szuntesse meg veluk a kapcsolatot,zarjuk le a multat. Aztan most derult ki par napja,hogy meg mindig az ismerosei kozott van az a 3 ferfi akikkel lefekudt.Aztán annak a Ferfinek,akivel a legjobb volt neki a szex a 3 ferfi kozul,meg most is belajkolta a profilkepet. Es egy masik sraccal,akivel szinten lefekudt,tobbszor irogatott,mikozben velem van. Nagyon jol tudja mennyire faj ez nekem,hogy masokkal lefekudt,es az elejen megkertem ot hogy felejtse el oket. A problemam az,hogy mikozben velem van a baratnom ilyeneket csinal,es barimira faj ez nekem mert nagyon szeretem. Megmondtam a szemébe neki,hogy mennyire bant engem a dolog es csunyan beszeltem vele nagyon,mert ki voltam akadva,de bocsanatot kertem tole ezert. Es még ő szakitott velem tegnap ujbol,es azt mondta hogy ő ezt nem tudja elviselni,hogy ilyen csunyan beszeltem vele, mert ő semmi hibat nem kovetett el.. Szerintetek mit csinaljak most? Mit gondoltok ? Kérem a ferfiak es a nok velemenyet egyarant,koszonom elore nektek ha irtok velemyent. Bocsi a helytelen irasert es fogalmazasert,de nagyon sietve irtam ezt most le,mert kivagyok nagyon..
2020. júl. 9. 17:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Normális emberek esetében ez a fajta viselkedés, amit a barátnőd megenged magának, nem fér bele. Te nagyon gyenge vagy és egy balek, már ne haragudj meg! Semmi önbecsülésed nincs.
2020. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
mit szeretsz rajta??? ilyen embert kidobni lehet nem szeretni
2020. júl. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomorú hogy ez a gyerekes adok-kapok, amit műveltek (szakítás, összefekvés másokkal, újra összejövés, féltékenykedés, makacskodás) a szegény kislányotokon fog lecsapódni. Látszólag egyikőtök sem törődik azzal, hogy őt ez vajon hogy érinti és később milyen lelki gondja lesz a szülei cívódásából pedig elvileg neki kellene a legfontosabbnak lennie az életetekben.
2020. júl. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%

Én azt is megkérdőjelezném, hogy a gyereknek egyáltalán te vagy e az apja...

Az általad összeállított válaszokból is látszik, hogy fogalmad sincs egy normális kapcsolat vagy akár a szerelem határairól...


Pont olyan vagy mint a régi szomszédunk..

Összepajtáskodott egy fickóval..ő az állítólagos barátja..ez a jó barát meg akkor jött mindig barátkozni mikor A férj dolgozott, az asszony meg otthon volt..

Lett is a nagy barátságból egy 3.gyerek a családban...

Nem mintha az előző kettőre szükség lett volna..

De azért még a férj szereti a feleségét...


Azt hogy mit szeret rajta nem tudni.se mint nő se mint anya ,se mint ember nem ér annyit mint a köröm alatt a piszok..a gyerekek igazi problémás neveletlen, buta, koszos utcakölykök..


Olyan igénytelen szennyben és mocsokban éltek, hogy soha életemben ilyen házat belülről nem láttam..

De hát na...a szerelem már csak ilyen

2020. júl. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szomorú történet! Én elengedném a helyedbe nagyon óvodás ez az egész úgy ahogy van.
2020. júl. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!