Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak a párommal, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal, ha ugyan takarít, de mindig kivárja, míg teljesen felgyűlik a kosz?

Figyelt kérdés

Tehát nem arról van szó, hogy nem csinálja meg, hanem, hogy neki teljesen máshol van az ingerküszöbe.

Példák:

- Mosogatás: megvárja, míg annyira felgyűlik, hogy már borul le a mosatlan egymásról. Ez sokszor 2-3 hét. Külön mosogatunk épp emiatt. Én elmosom, amit én használok, de ugye egy idő után már alig van használható dolog, mert ő is használja a tányérokat stb, csak ő nem mossa el.

Az egyszer te, egyszer én mosogatás nem megoldható, mert akkor meg én elmosogatok tízszer, mire ő egyszer.


- Fürdőtakarítás: már minden tiszta por, hajszál, szürke kosz, mire nekiáll. Itt egyszer ő, egyszer én megoldás van, én hetente egyszer szoktam kitakarítani ezeket, ő volt, hogy egy hónapig hozzá sem nyúlt.


Kérdés, mit lehetne csinálni vele? Annyiszor próbáltam beszélni vele, kértem szépen, veszekedtem vele, a válasz az, hogy "majd ha lesz időm/ ne baszogassál/ majd holnap".


Nyilván helyette nem fogom megcsinálni, de rendkívül kellemetlen így élni.

Ötleteket szeretnék, ti mit mondanátok neki, hogyan oldanátok meg ezt a helyzetet?



2020. okt. 6. 19:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Például leosztjátok, hogy fürdôtakarítás hetente egyszer, ha koszos, ha “nem”. Egyik hétvégén te, a következôn ô. Felírhatjátok egy nagy falinaptárba.

Minden este vacsora után mosogatás. Ha három bögre van csak, akkor azt a hármat, ha tele a mosogató akkor annyit, de el kell mosogatni. Ha az egyik fôz, a másik mosogat, vagy ezt is leosztjátok napokra.

2020. okt. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Sajnos ez szerintem nem fog működni, mert egyszerűen ilyen típusok vagytok.

Ez most olyan, mintha az egyikotok minden nap 5-6-kor kelne, a másik meg 10-11 körül. Lehet, hogy pár hétig össze tudnátok hangolni, de nyilván hosszú távon senki nem akar magára erőltetni olyasmit, amit nem akar csinálni. :/

2020. okt. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
Nő létére elég lusta...
2020. okt. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Honnan tudod, hogy férfi írta ki a kérdést, szexista 13-as barátom?
2020. okt. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
A megfogalmazás férfira utal, a mai nők meg lusták: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..
2020. okt. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
2020. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
85%
16, ebből a cikkből pont az látszik, hogy globálisan a férfiak lusták, és Magyarországon is sokkal-sokkal lustábbak, mint a nők. Teliszájjal a f.szerdőbe.
2020. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
11:46-os Hiába erőlködsz, lusták vagytok.
2020. okt. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Kroll1, te meg lusta x10.

Szép kis öngól volt a cikk is. De azért szép próbálkozás.

2020. okt. 11. 15:07
 20/21 anonim ***** válasza:
Szégyelld magad kérdező, hol a férfiúi összetartás...
2020. okt. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!