Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A covid nálatok is okoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A covid nálatok is okoz feszültséget ? Nálunk sok probléma kijött, fiunk itthon van mert covidos mindenki, és ahhoz hogy a feleségem el tudjon menni szepsegszalonba athivja az én szüleimet akik 80 évesek. Engem ez zavar, mert tudom hogy öregek

Figyelt kérdés
És már nincs sok társadalmi hasznuk de mégiscsak a szüleim. Sajnos szívesen segítenek igy jönnek bármikor , nem tudom megtiltani nekik.
2020. nov. 12. 11:03
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
Ha van otthon covidos akkor senki se mászkálhat el otthonról.Hány éves a gyerek hogy vigyázni kell rá?
2020. nov. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
89%
Bocs de ha nejednek most létszükséglet a szempilla és inkább veszélyezteti a szüleid, akkor simán hülye. Szüleid helyében nem mennék.
2020. nov. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Nem covidos. Óvodás, de már az óvónő is covidos ezért kedden délben hoztam el.

Tegnap is szüleim itt voltak mert van az a meleg van benn és szobabicaj akármi amit tekerni akart arra ment, délelőtt délután baratnozott, most megint volt valamin. Ez engem zavar, de nem tudok mit tenni szüleim meg jönnek mert szükség van rájuk. És nem értik meg hogy nekik nem kell jönni.

2020. nov. 12. 11:14
 4/44 anonim ***** válasza:
73%
Ez van ha kitartott kirakatfeleséged van.
2020. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
68%
A feleseged maradjon a s.eggén és a nagyszülők is. Nem vagytok normálisak!
2020. nov. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
80%

"ahhoz hogy a feleségem el tudjon menni szepsegszalonba"

Ez a lehető legfontosabb :D

2020. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
45%
Persze, hogy feszültek vagyunk. Aggódunk és zavar minket a bizonytalanság. Igyekszünk támogatni egymást és tesszük a dolgunkat. Elhiszem, hogy nehéz, de próbálj meg kicsit odafigyelni a feleségedre! Azt se tudod, hol van és mit csinál napközben. Szerinted ez nem gáz? Bizony most csak oda volna szabad menni, ami feltétlenül szükséges. Ha a feleséged nagyvilági asszony, akkor nagyon nehéz lehet neki a bezártság. Próbálj meg beszélgetni vele.
2020. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
84%
Tegnap már zárva volt az összes edzőterem.
2020. nov. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
88%
Kedves férfiak! Ezért érdemes átgondolni, hogy a későbbiekben megéri egy hús-vér nőt elvenni, nem egy cicababát, aki csak ahhoz "ért" hogy szép.
2020. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
7: tegyek nyomkövetőt a telefonjára ?
2020. nov. 12. 11:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!