Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A covid nálatok is okoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A covid nálatok is okoz feszültséget ? Nálunk sok probléma kijött, fiunk itthon van mert covidos mindenki, és ahhoz hogy a feleségem el tudjon menni szepsegszalonba athivja az én szüleimet akik 80 évesek. Engem ez zavar, mert tudom hogy öregek

Figyelt kérdés
És már nincs sok társadalmi hasznuk de mégiscsak a szüleim. Sajnos szívesen segítenek igy jönnek bármikor , nem tudom megtiltani nekik.
2020. nov. 12. 11:03
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
48%

Látod, hogy nem kamu! Ki beszél így a szüleitől, anyósáról?

Aki szellemileg alultáplált.

Látod a példát, sajnos.

2020. nov. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Tehát az iróniát nem értitek. Ezt elfogadom


Tovabba nem értem ha apám 1939ben született az miért hozna magával azt hogy nekem 60 évesnek kéne lennem ? Miért nem lehettem késői gyerek ?

Miért kellett neki 20 évesen apának lenni ? Ez valami kötelezettség ?


És miért kellett volna nekem 20 évesen apának lenni ?

Jelezzen aki huszonévesen nem apuka. De ha jelez hazudik mert a huszonévesek apukák :)


Kb olyan jo ervek mint amit a feleségem hoz fel a mukormosre meg a további hulyesegekre amiket nehezen viselek.

2020. nov. 12. 12:26
 33/44 Hellmano ***** válasza:
8%
Azért abban a korban mindenkinek fiatalon volt gyereke például ezért. Mai világ már más természetesen, minél később vállalnak gyereket. Nem sok olyan embert ismerek 80 évest, akinek például 40 éves gyereke lenne vagy fiatalabb...
2020. nov. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 A kérdező kommentje:

Tehát ezen képlet alapján vegigmenve mivel írtam hogy az ő szülei 25 évvel fiatalabbak az életszerűtlen hogy nekem 40+ apukám , hanem inkább 28,, de az életszerű hogy akkor a pár évvel fiatalabb feleségem anyukája meg 25 évvel fiatalabb tehát olyan 5-6-7 évesen szült.



Hát. Tudod. Ez az amikor én elengedem a témát ha a feleségemmel beszélek mert ő is ahogy itt ti nem a lényeget neztetek hanem kivontatok a témából adatokat és felinformacio alapján feltételezésekkel kiegészítve hoztatok egy véleményt.


Gratula.

2020. nov. 12. 12:43
 35/44 anonim ***** válasza:
92%

"Nem sok olyan embert ismerek 80 évest, akinek például 40 éves gyereke lenne vagy fiatalabb..."


Pedig szültek régen idősebben is, mert nem volt elterjedve a fogamzásgátlás.

2020. nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:

Ültesd le és beszélj vele határozottan!

Vagy mit vársz? Beszéljek vele én?

N

2020. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Nincs társadalmi hasznuk? Ez mocskosul felháborító, hogy ilyet írsz a szüleidről. Elmondom neked, hogy soha az életedben nem lesz senki, aki úgy viszonyuljon hozzád, mint a szüleid. Lehet neked akármilyen párod, feleséged, barátod, akárkid, egyik se lesz olyan, mint a szüleid. Majd megtudod, amikor nem lesznek és nem tudsz őszintén sírni a vállukon vagy megölelni őket, miközben a feleséged vagy barátaid lelépnek mellőled és szarnak a fejedre.
2020. nov. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
57%
Te meg képes voltál elvenni egy ilyen szépségszalonos r*bancot.
2020. nov. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyi idos vagy, de kb 20 evesen ilyen tanacstalan az ember, nem pedig dupla annyi idos korban. Korabban javasoltak legy ferfi es mondd meg a felesegednek, hogy hol vannak a hatarok. Nyilvan ez nem jarhato ut szamodra, hiszen mas mar megtette volna. Papucs vagy, valoszinuleg sok penzzel, ezert van melletted a feleseged. Vagy feletted.
2020. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:
37: örülök hogy felháborodsz, de ha covidtol bezárt ovibol elhozott gyereket ilyen időben rabiz idősekre mindezt úgy hogy a sajat 25 évvel fiatalabb szüleire nem, sőt arra se akivel anyja megcsalta apját arra a csavora se, mert félti őket, akkor az én 39 és 44ben született szüleimet minek tekinti ? Mert szerintem egy eldobható szemétnek, hiszen anyja szeretőjét is többre tartja.
2020. nov. 12. 15:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!