Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, elvárjátok a párotoktó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, elvárjátok a párotoktól hogy tudjon valamilyen szinten főzni mire összeköltöztök vagy nem lenne gond ha csak akkor kezdi el?

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 12:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenképpen értékelném már csak az igyekezetet is. :)

Én csak olyan szinten "várom el", hogy ne úgy legyen vele a párom, hogy a főzés 'zasszonydóga, és ő még egy rántottát sem hajlandó összeütni magának.


Mondjuk nálam a pasi érdeke, hogy tudjon/tanuljon meg főzni, ugyanis rengeteg ételintoleranciám és érzékenységem van, úgyhogy ha teljes mértékben rám bízza, mi lesz a kaja, akkor állhat is át rögtön gluténmentes vegán étrendre a szerencsétlen, mert nekem az nem piszkálja a gyomromat. :D És van egy olyan érzésem, hogy ezt teljes mértékben nem fogja akarni. :D

2020. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
83%
Semmi komoly kaját nem várok el tőle, de egy rántottát azért tudjon elkészíteni magától is, meg ne haljon éhen ha nem vagyok otthon. Én is szeretek főzni, de a segítség mindig jól jön, így ha besegít az ebédben, az szuper.
2020. nov. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt a fontos, hogy ne legyen teljesen életképtelen, és azért képes legyen magának kaját csinálni, ha én valami miatt nem főzök, vagy tudok főzni. Pl betegen fekszem, vagy szimplán későn kelek fel, ne ébresszen fel ezért. Nincs is gond:) Mert egyébként szeretek és én szoktam mindkettőnkre főzni ( cserébe a bevásárásokat ő intézi).
2020. nov. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Megmondom őszintén, nekem azzal sem lenne bajom, ha nem akar megtanulni főzni, amennyiben nem tőlem várja el, hogy minden napra főzzek neki meleget.
2020. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem sokkal fontosabb, hogy miért nem tud főzni, hiszen megtanulni nem tart sokáig. Mint említetted, egyszerűbb dolgok már mennek, szerintem teljesen jó, ha egy rántottát, rántotthúst már össze tudsz dobni, bonyolultabbakra majd megtanít, avagy közösen megtanultok.
2020. dec. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
18%

én csak azokat a hozzászólásokat nem értem itt, amiket nők írtak, szinte büszkén, hogy ők aztán nem főznek, max. rendelgetnek.


értem én, hogy 21. század, meg liberalizmus, meg #metoo, meg stb., de azért ez nagyon alja már

2020. dec. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!