Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elviselhetetlen ember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlen ember vagyok, szörnyű velem együtt élni. Hogy tudnék valtozni?

Figyelt kérdés

Apám elviselhetetlen ember és sajnos eltanultam tőle a rossz mintákat.

Türelmetlen vagyok, sokszor arrogáns, ki ha én nem stilusom van és nehezen alkalmazkodom, elvárom hogy mások alkalmazkodjanak hozzám, kötekedek sokat. Teljesen apám...

Most élek először együtt valakivel (32 éves nő vagyok). Lassan 1 éve elünk együtt, párom nagyon tolerans, de már én nem viselem el ezt a viselkedést magamtól... hát még ő. Próbálok változni, de nagyon nehezen megy, általában csak ideig óraig tart.

Járok már pszichologushoz is ezzel, nem kevés pénzért, de nem érzem, hogy jó irány lenne ez, segítene bármit is.

Olvastam cikkeket, könyveket a szülői rossz mintakról, amiket otthonról hozunk, és hogy higy lehet levetkőzni, de ez sem segített.

Rettenetesen igyekszem, de jön egy rosszabb időszak és "visszaesem" hiába érzem úgy hogy valamit fejlödtem.

Hogy változhatnék? Félek hogy el fog hagyni a párom :(



2020. dec. 3. 23:19
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
35%

Huhú, mi lesz itt! :D Edricus tanácsa kell? Egy normális kapcsolatot sem képes összehozni és ő tényleg beleáll az oldalon emberekbe, csak mert máshogy mernek csinálni valamit, mint ő.

Ő összeakarna költözni mással, de teljesen érthető módon nem kell senkinek.

A legjobb embert választottad tanácsért! Itt látszik meg, hogy tényleg csak a léleksimogatás kell neked, nem segítség és nem tanács.

Még mindig nem érted, hogy miért nem haladtok a pszichológussal, ugye? Légyszi, mutasd már meg neki ezt a kérdést. Kíváncsi lennék az ő véleményére, hogy mit találna hasznos válasznak...

2020. dec. 4. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
73%

21.


Engem ne keverj(etek) bele a kisded csörtéitekbe.

2020. dec. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
35%
A neked címzett kérdésekre sem vagy képes válaszolni Edricus. Saját magad kevered bele, amikor naponta feljössz és úgy adsz tanácsokat, hogy saját magadon sem tudsz soha segíteni.
2020. dec. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
80%

23.


Továbbra is mondom, ha velem szeretnél beszélni, megteheted, de nem ilyen keretek között. Nem sétálok bele a csapdáidba.


És még mindig bizarr, hogy velem vagy elfoglalva.

2020. dec. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

Minden hozzászolásodat jelentettem, mint provokativ, és aki veszekedni akar.

És a tovabbiakat is fogom.

Nem tanácsot kertem tőle, tudsz olvasni??? Próbáld meg!

Arra voltam kívancsi, miért gondolja igy. Hol kertem tanácsot? :D

Te sem tudsz magadon segiteni te is naponta feljársz ide és most sem tudsz lekopni, és a masikat fikazod? Van bőr a képeden :)

2020. dec. 4. 01:09
 26/44 anonim ***** válasza:
23%

Edricus, paranoiás vagy. Beszéltünk mi már, akkor is kibújtál minden alól. Másoknál is láttam, hogy előjöttél ezzel a "csapdás" szöveggel. Ez már válasz is a kérdésre.


Kérdező, semmi gond. Te álltál neki veszekedni, én is jelentem, ha ezt szeretnéd. Elég durva, hogy gyakorlatilag egy csomó beszólást nyomtál rám, amikor én normálisan leírtam a problémád már az első válaszomban és eltudtál volna indulni valamerre... De, nem. Mentél az egód után.

2020. dec. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
Jójó igazad van, te vagy a király, de húzz már innen, mert szétspameled a kérdésem a vergődéseddel, ami senkit nem érdekel.
2020. dec. 4. 01:14
 28/44 anonim ***** válasza:
93%

26.


Ó, emlékszem már! És nem bújtam ki, hanem csak simán ignoráltad a legtöbbet "ami nem tetszik, az nem érvényes" alapon. Azóta is ezt csinálod - más felhasználókkal is. Kár, hogy ezen az oldalon nem lehet felhasználót tiltani.

2020. dec. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:

Lehetne hogy privátban beszélitek meg a személyes konfliktusotokat?

Mert tényleg nem érdekel, meg a fusztraciód sem... kedves Ego huszár hisztigép!

Én dőltem aludni, jó lenne nem szétspamelt kérdésre ébredni. Remélem a jelentések alapján intézkednek a moderátorok!

Jobbulást kedves idegebeteg anonim válaszadó!

2020. dec. 4. 01:23
 30/44 anonim ***** válasza:
19%

"Ego huszár hisztigép"

Mondjuk, a te egód az, ami miatt eleve kikerült a kérdés: Nem akarsz megváltozni.


"Jobbulást kedves idegebeteg anonim válaszadó!"

Te sértegetsz és te jelentesz? Érdekes.

2020. dec. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!