Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elviselhetetlen ember vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhetetlen ember vagyok, szörnyű velem együtt élni. Hogy tudnék valtozni?

Figyelt kérdés

Apám elviselhetetlen ember és sajnos eltanultam tőle a rossz mintákat.

Türelmetlen vagyok, sokszor arrogáns, ki ha én nem stilusom van és nehezen alkalmazkodom, elvárom hogy mások alkalmazkodjanak hozzám, kötekedek sokat. Teljesen apám...

Most élek először együtt valakivel (32 éves nő vagyok). Lassan 1 éve elünk együtt, párom nagyon tolerans, de már én nem viselem el ezt a viselkedést magamtól... hát még ő. Próbálok változni, de nagyon nehezen megy, általában csak ideig óraig tart.

Járok már pszichologushoz is ezzel, nem kevés pénzért, de nem érzem, hogy jó irány lenne ez, segítene bármit is.

Olvastam cikkeket, könyveket a szülői rossz mintakról, amiket otthonról hozunk, és hogy higy lehet levetkőzni, de ez sem segített.

Rettenetesen igyekszem, de jön egy rosszabb időszak és "visszaesem" hiába érzem úgy hogy valamit fejlödtem.

Hogy változhatnék? Félek hogy el fog hagyni a párom :(



2020. dec. 3. 23:19
1 2 3 4 5
 41/44 A kérdező kommentje:
3.5 oran keresztul takaritottam, pakoltam a lakást, megkértem hogy tartsa meg a rendet. 10 perce sincs itthon, minden szanaszét. És ilyenkor ne durranjon el az agyam? Bejöttem inkább a hálóba és próbalok lenyugodni. Engem ez igenis rettenetesen felidegesit. A másikba es a másik munkájába belesz@rás ez. Ráadasul ugy hogy direkr kértem hogy figyeljen a rendre, legalább 1 napig legyen meg a rend.... szerintem szólni se kéne ilyenért.... 10 percig volt rend....
2020. dec. 4. 18:53
 42/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezt el lehet mondani normálisan is neki. Az ember ha elkezdenek vele uvoltozni már csak a hangnem miatt is megsertodik még ha tudja is hogy hibás. Szóval azzal nem vagy előrébb ha neki esel. Persze ezt egy idegbetegnek mondhatja az ember..
2020. dec. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 A kérdező kommentje:
42. Szerintem keress rá az "idegbeteg" szóra ;)
2020. dec. 5. 21:05
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rakeresnem, itt irkal a gyakorin.
2020. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!