Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek csal a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csal a férjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, pár éve új munkahelyem van, amit nagyon szeretek, de teljesen kiszipolyoz mind fizikailag, mind szellemileg. Emiatt az utóbbi időben elég gyatra a libidóm is.


Összesen 12 éve vagyunk együtt, ebből 6 év házasság. Az utóbbi években havi 2, max 3 alkalommal fekszünk le, jobbára hétvégente, amikor ki tudom pihenni magam, és kicsit magunkra tudok koncentrálni. Ráadásul, tavaly előtt sajnos volt egy elég stresszes időszakom, amikor majdnem 6 hónapot ki is hagytunk. Az elején még próbált kezdeményezni a párom, de azóta szinte egyáltalán nem teszi. Ha pl. kedvem van, felveszek valami szexit, és ekkor tudatosul is benne, hogy nyitva az "aranykapu" - ilyenkor nincs is semmi baj, mesés minden (ő sosem utasított még vissza).


Ez nekem így teljesen kielégítő lenne, ha nem derült volna ki, nem olyan régen, hogy neki ez nem elég. Leültetett, kérdezte, hogy változtasson-e magán, az életvitelén, tett-e valamit, amiért nem kívánom - szóval aranyos volt. Elmondtam neki, hogy semmi köze hozzá, nincs vele semmi baj, csak nagyon lefáraszt a munkahelyem. Ezután biztosított a támogatásáról, és arról is, hogy számára sokkal többet jelent a kapcsolatunk, minthogy ezen fennakadjon, vagy esetleg komolyabb gondot jelentsen.


Ez így mind szép és jó, de csak nem hagy nyugodni a bogár. A munkája miatt nap mint nap sok nővel találkozik, ráadásul a titkárnője is nagyon csinos, plusz elvált. Semmi okot nem adott rá, hogy kételkedjek a hűségében - sokat utazik, minden este hozzám jön haza, mindig hoz valami apróságot, nagyon kedves velem. Mégis - mi van, ha csak kompenzál ezzel valamit?


Szerintetek megfogtam az Isten lábát, vagy a látszólagos harmónia mögött elbújva, máshova jár vigaszért?


Nem akarok feleslegesen féltékenykedni, nyomozgatni utána, de felemészt a (remélem) hülyeségem.


Előre is köszönöm, ha szántok egy kis időt a gondomra!


35/N



2021. márc. 9. 09:05
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
27%
20 Ugyan már. Legkomolyabban mondom neked, itt soha ne kérjél tanácsot. Itt mindenkinek tökéletes az élete, csak a szexről szól az élet, állandóan mást se kell csinálni, csak kefélni. Élj úgy a férjeddel, ahogy nektek megfelel.
2021. márc. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem menjetek el párkapcsolati tanácsadóhoz. Sokat segít, ott mindketten nyíltan kimondhatjátok mi a bajotok, és ő, mint 3., aki kívülről átlátja a dolgokat, segít, jó tanácsokkal lát el, ami valószínűleg kompromisszum lesz mindkettőtök részéről. Viszont megéri dolgozni ezen a kapcsolaton, ha igazán szeretitek egymást. És szerintem tényleg picit nézz magadba, hogy vajon mi miatt nem akarod ennyire a szexet. Mert igenis, egy férfinek ez nagyon fontos. Ne legyél r*banc, ezt senki nem várja tőled, de elégítsd ki, mert különben tényleg felléphet baj (félrelépés), még ha most tételezzük fel nincs is.
2021. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
#21, 22: Köszönöm a kompetens válaszokat! Lehet megér egy próbát egy terapeuta - de inkább csak nekem. A férjemmel semmi baj nincs, úgy tűnik. Belerángatni pedig nem akarom a hülyeségembe.
2021. márc. 9. 11:46
 24/52 anonim ***** válasza:
84%
"12 éve vagyunk együtt, ebből 6 év házasság." és te azt kérdezed, hogy "a r*banca leszek?" Ezt véled r*banckodásnak? Furcsa az értékrended! És igen, a megtartásához egy kölcsönösen jo, legalábbis elviselhetö ÖSSZHANG kell. Ez jelentheti azt, hogy néha (ha fontos neked a másik??) szétteszed a lábaidat, illetve forditott esetben a F bekap egy Viagrát, hogy az asszonykája kedvére tudjon tenni.
2021. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
28%

Istenem, ez az "elégítsed ki, különben félreléphet", hát eszem áll meg.

Ahol a pina minden nap tálalva van, ott is félrelép a pasi, ha olyan fajta, szóval ez SEMMIT nem jelent.

Kérdező, szerintem minden oké veled, nem vagy egy baszógép, és ennyi. Megsúgom neked, hogy a többiek sem azok, csak nem tehetik meg, hogy ne legyenek azok (mert vagy nem olyan jóérzésű pasi a férjük/párjuk, vagy nincs önbecsülésük, hogy önmaguk merjenek lenni a kapcsolatukban).

Nagyon rossz helyen tetted fel a kérdést.

2021. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
81%

25-ös.


De igen is számít a kielégítés egy kapcsolatban! Nyilván senki nem mondja, hogy CSAK ezen múlik, de ezen is.

2021. márc. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
91%

Tehát ha van kedved szexhez mégsem kezdeményezel ,mert ő nem kezdeményez..igaz őt legtöbbször elutasítod, amit meg is akart beszélni veled..

Es neki ki kéne igazodni rajtad.. hát nem irigylem.

Szerintem szedd össze a gondolataidat. Es ne agyald túl hanem csináld es meglátod mit reagál.

2021. márc. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
91%

Rossz felé kapisgálsz.

Szerintem sokkal inkább arról van szó, hogy te már meguntad a férjed, szexuálisan. És ezt vetíted ki rá.

2021. márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 A kérdező kommentje:

#28 Nem hiszem. A mai napig nagyon be tud indítani, ahogy bánik velem, csak legtöbbször kimerült vagyok az egészhez.


Az alapvető gond az, hogy nagyon gátlásos vagyok. Illetve talán hiúsági kérdést csinálok a dologból (férfi dolga, hogy megkívánjon, ledöntsön a lábamról stb. - régi, hülye beidegződés). Régebben sosem volt ezzel gondunk - ő kezdeményezett, én pedig minden alkalommal benne voltam a buliban. Ezt így, mármint az új felállást, nagyon nehezemre esik fejben eltenni (oké, megpróbálom nem túlagyalni...) és épp ezért indult el a bogár a fejemben.

2021. márc. 9. 12:36
 30/52 anonim ***** válasza:
100%

Ezek alapján én nem mondanám hogy megcsal, de ez nem biztos hogy így marad. Ő volt olyan korrekt, hogy elmondta NEKI ez kevés. És hosszútávon ez így nem lesz jó. Mert oké van az a pár minőségi alkalom és ott van a keze, illetve a minőség fontosabb mint a mennyiség DE csak egy darabig. Hosszútavon az aranyközépút lennr ideális.


Persze az igénye mindenkinek más, de neki ez kevés. És ha sokáig nem váltotik a mennyiség, vagy épp csökkenni fog, akaratlanul is lehet hogy bele fog esni ebbe a hibába. Nem azert mert ne szeretne, hanem mert kielegítetlen.


És azt ne felejtsd el hogy általanosságban (és igen most általánosìtok, tudom hogy nem mindenkire igaz) hogy a férfiak sokszor máshogy állnak a szexualitáshoz, más az igényük, stb.


Az hogy nem közeledik (gyakran) az nem jelenti azt hogy ne akarna, hanem hogy tudja hogy visszautasítanád es ez hosszú távon nem tesz jót az önbizalmának, stb.


Tehát én javasolnám hogy kicsit próbálj úgy logisztikázni hogy picit jobban kielégítsd a párod igényeit, ami a mennyiségre IS vonatkozik.

2021. márc. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!