Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek csal a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csal a férjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, pár éve új munkahelyem van, amit nagyon szeretek, de teljesen kiszipolyoz mind fizikailag, mind szellemileg. Emiatt az utóbbi időben elég gyatra a libidóm is.


Összesen 12 éve vagyunk együtt, ebből 6 év házasság. Az utóbbi években havi 2, max 3 alkalommal fekszünk le, jobbára hétvégente, amikor ki tudom pihenni magam, és kicsit magunkra tudok koncentrálni. Ráadásul, tavaly előtt sajnos volt egy elég stresszes időszakom, amikor majdnem 6 hónapot ki is hagytunk. Az elején még próbált kezdeményezni a párom, de azóta szinte egyáltalán nem teszi. Ha pl. kedvem van, felveszek valami szexit, és ekkor tudatosul is benne, hogy nyitva az "aranykapu" - ilyenkor nincs is semmi baj, mesés minden (ő sosem utasított még vissza).


Ez nekem így teljesen kielégítő lenne, ha nem derült volna ki, nem olyan régen, hogy neki ez nem elég. Leültetett, kérdezte, hogy változtasson-e magán, az életvitelén, tett-e valamit, amiért nem kívánom - szóval aranyos volt. Elmondtam neki, hogy semmi köze hozzá, nincs vele semmi baj, csak nagyon lefáraszt a munkahelyem. Ezután biztosított a támogatásáról, és arról is, hogy számára sokkal többet jelent a kapcsolatunk, minthogy ezen fennakadjon, vagy esetleg komolyabb gondot jelentsen.


Ez így mind szép és jó, de csak nem hagy nyugodni a bogár. A munkája miatt nap mint nap sok nővel találkozik, ráadásul a titkárnője is nagyon csinos, plusz elvált. Semmi okot nem adott rá, hogy kételkedjek a hűségében - sokat utazik, minden este hozzám jön haza, mindig hoz valami apróságot, nagyon kedves velem. Mégis - mi van, ha csak kompenzál ezzel valamit?


Szerintetek megfogtam az Isten lábát, vagy a látszólagos harmónia mögött elbújva, máshova jár vigaszért?


Nem akarok feleslegesen féltékenykedni, nyomozgatni utána, de felemészt a (remélem) hülyeségem.


Előre is köszönöm, ha szántok egy kis időt a gondomra!


35/N



2021. márc. 9. 09:05
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk én nem értem, hogy lehet szeretni olyan munkát ami minden tekintetben csak leszedál. Az meg miért baj, hogy nem próbálkozik, ha úgyis visszautasítod? Azért szerintem itt neked kéne kicsit változtatni mondom ezt nőként.
2021. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami hiányzik egy kapcsolatból annak nem lesz hosszú élettartama. Tegyél amit akarsz csináld ahogy akarod tanácsot kértél kaptál ha ezen túl sem lesz változás majd ne gyere ide sírni hogy megcsaltak.
2021. márc. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:

#30 Köszi, megpróbálok változtatni a támpontok alapján, csak ennyi idő után baromi nehéz lesz.


#31 Én pedig pont úgy gondolom, ha valaki szívvel, lélekkel végzi a munkáját, az 12 óra után meglehetősen elfárad. Egyébként kb. úgy jön ki a matek, hogy menstruáció alatt, illetve előtt egy héttel rettenetesen ingerlékeny vagyok, nem esik jól akkor a testiség. Sajnos nem tudok mit tenni, ilyen a ciklusom. Így két hét kiesik a hónapból valóban, ilyenkor visszautasítom a közeledését. Aztán jön két normál hét, ahol pedig szinte a szájába kell rágnom, hogy HAHÓ. Szóval ez van. Ez most így leírva tényleg elég abszurd.

2021. márc. 9. 14:06
 34/52 anonim ***** válasza:
100%
Borzalmas vagy. De miért kell a szájába rágnod hogy hahó? Neked is ugyan annyi kezdeményezni. Odabújsz, megcsókolod, simogatod, ő meg majd veszi a lapot.
2021. márc. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 A kérdező kommentje:
#34 Tudtommal ezek a dolgok mindig két főn állnak. Egyébként pontosan ezt szoktam csinálni, amit leírtál. Lehet, hogy bolond vagyok, de ez nálam már szájbarágós. Miért nem elég csak úgy "megjelennem" egy nem utcára járós ruhában? Ha én nem teszek valamit, nem történik semmi. Ha úgy van, ahogy írjátok, akkor elvileg ki van éhezve, és elég lenne egy szikra, nem?
2021. márc. 9. 14:21
 36/52 anonim ***** válasza:
100%
#35 ezt ugye mosz nem mondod komolyan? "Megjelennem". Nem. Az nem szájbarágós ha megcsókolod, megöleled és egy kicsit elkezded simogatni stb. Ez nem akadály, nem szajbarágás, közeledés.
2021. márc. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%
De ha korábban meg állandóan visszautasítottad, sokáig nem volt semmi miattad akkor mégis mit vársz? Valószínűleg azért lemínuszoltad az önbizalmát hát mit fusson utánad mégis ki vagy te mit gondolsz magadról? Megvan a kifogás, hogy mikor miért nem akarsz szexelni, vagy a stressz miatt, vagy mert meg fog jönni, vagy mert menzesz után vagy stb komolyan agyrém milyen nőtársaim vannak.
2021. márc. 9. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egyformák, az biztos. Mindenesetre jól esik ez a nyers, személytelen, kendőzetlen őszinteség - ezt máshol úgysem kaptam volna meg.


Akkor nálam valami komoly gond van az emeleten.

2021. márc. 9. 14:38
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hála a jó égnek nem vagyunk egyformák, mert én nem helyezném a munkám a férjem elé, vagy ha mégis megtenném, nem rinyálnék 🤷‍♀️
2021. márc. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 A kérdező kommentje:
Nem helyezek semmit senki elé, de valamiből meg kell élnünk. Ilyen a végzettségem és nem akarok senki eltartottja lenni.
2021. márc. 9. 14:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!