Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek csal a férjem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csal a férjem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nos, pár éve új munkahelyem van, amit nagyon szeretek, de teljesen kiszipolyoz mind fizikailag, mind szellemileg. Emiatt az utóbbi időben elég gyatra a libidóm is.


Összesen 12 éve vagyunk együtt, ebből 6 év házasság. Az utóbbi években havi 2, max 3 alkalommal fekszünk le, jobbára hétvégente, amikor ki tudom pihenni magam, és kicsit magunkra tudok koncentrálni. Ráadásul, tavaly előtt sajnos volt egy elég stresszes időszakom, amikor majdnem 6 hónapot ki is hagytunk. Az elején még próbált kezdeményezni a párom, de azóta szinte egyáltalán nem teszi. Ha pl. kedvem van, felveszek valami szexit, és ekkor tudatosul is benne, hogy nyitva az "aranykapu" - ilyenkor nincs is semmi baj, mesés minden (ő sosem utasított még vissza).


Ez nekem így teljesen kielégítő lenne, ha nem derült volna ki, nem olyan régen, hogy neki ez nem elég. Leültetett, kérdezte, hogy változtasson-e magán, az életvitelén, tett-e valamit, amiért nem kívánom - szóval aranyos volt. Elmondtam neki, hogy semmi köze hozzá, nincs vele semmi baj, csak nagyon lefáraszt a munkahelyem. Ezután biztosított a támogatásáról, és arról is, hogy számára sokkal többet jelent a kapcsolatunk, minthogy ezen fennakadjon, vagy esetleg komolyabb gondot jelentsen.


Ez így mind szép és jó, de csak nem hagy nyugodni a bogár. A munkája miatt nap mint nap sok nővel találkozik, ráadásul a titkárnője is nagyon csinos, plusz elvált. Semmi okot nem adott rá, hogy kételkedjek a hűségében - sokat utazik, minden este hozzám jön haza, mindig hoz valami apróságot, nagyon kedves velem. Mégis - mi van, ha csak kompenzál ezzel valamit?


Szerintetek megfogtam az Isten lábát, vagy a látszólagos harmónia mögött elbújva, máshova jár vigaszért?


Nem akarok feleslegesen féltékenykedni, nyomozgatni utána, de felemészt a (remélem) hülyeségem.


Előre is köszönöm, ha szántok egy kis időt a gondomra!


35/N



2021. márc. 9. 09:05
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Miért, ő eltartott? Nem dolgozik?
2021. márc. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Természetesen nem eltartott, de nem lehet összehasonlítani kettőnk napi rutinját. Teljesen más pozícióban dolgozik, jóval több energiája marad a nap végére. Nem szeretnék kifogásokat gyártani, csak magyarázatot adok.
2021. márc. 9. 14:51
 43/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát márpedig kifogás kifogás hátán és rólad szól minden hogy te hogy érzed magad, neked milyen a munkád, stb.
2021. márc. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező nőként mondom,hogy nagyon gáz amit csinálsz és ahogy itt mentegeted magad!Tedd össze a két kezed,hogy a férjed még kiváncsi rád és van türelme a hülyeségeidhez...képzeld a férjed sem egy gép..mi az ,hogy legyen neki elég annyi,hogy te megjelensz?Neked miért nem elég az ő puszta látványa?A másik,ha folyton visszautasítod mit vársz?A helyében már én sem kezdeményeznék!Gondolj már bele az ő helyzetébe is egy kicsit!Neki szerinted nem megalázó kuncsorogni nálad,hogy aztán meg megint elutasítást kapjon?!
2021. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Azért a kapcsolatod érdekében én elgondolkodnék a munkahelyváltáson. Nem sak a kapcsolatodnak de az egészségednek is jót tenne. Plusz lehet, sőt biztos hogy most - egyelőre - nem csal meg a férjed, de szerinted meddig fogja bírni rendszeres szex nélkül, egy agyonhajszolt feleséggel?
2021. márc. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
83%
esélyes hogy megcsal,ilyen kevés szex mellett nem csoda...
2021. márc. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 A kérdező kommentje:

Sziasztok újra!


Ahogy tanácsoltátok, bevetettem mindent, és meg is lett az eredménye. Szuper volt!! Viszont egy dolog aggaszt: miután többféle módon kielégített, és éppen viszonoztam volna az odaadását, finoman eltolt magától, és azt mondta, hogy ne haragudjak, de ehhez most nincs kedve. Jelét sem mutatta, hogy ne lenne épp energiája erre (ha értitek, mire célzok). Ilyen nem emlékszem, hogy vala előfordult volna valaha.


Ez azt jelenti, hogy végleg lehúzhatom a rolót? Ennyi volt?

2021. márc. 10. 09:00
 48/52 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem kevesebbet kene dolgoznod, amúgy is ha babat terveztek (feltelezem csak) akkor azt nem lehet stresszesen, meg kulonbenis ahhoz napi 2-3 menet kene, h hamar osszejojjon a kisbaba. Szóval szerintem sürgősen találj megoldást, mert azon kattogni, h csinos a titkárnője... Felesleges
2021. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
76%

Nem olvasom végig a kommenteket


Kva szár életed van, őszintén, jó önző ember vagy


Én tuti megcsalnálak

Igazából nem, hanem rúgnálak a francba

Csóri férjed bakker havi kettő és 35 évesen nem tűnt fel...

Ja és ne is foglalkozz vele, megfogtad az isten lábát...

35 éves kB. nulla szex

Baba után mínusz lesz?

2021. márc. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
100%

El vagy tévedve! A nő csábít, a férfi hódít!!! Játszhatod itt a hercegnőt, hiúsági kérdést, csak már nem vagy 25 éves..... Addig játszod, még a férjed nem találkozik 1 olyan nővel, aki neki játsza (kimutatja a vonzalmát) és akkor nyugi, nem fog otthon zaklatni a sexxel, akkor elég lesz csak mellete aludni..... Ne haragudj, nem találok rád szavakat.

Amúgy meg a sex fontos, 10,20 év után is. Aki mást állít, azzal van a gond.

2021. márc. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!