Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennél, ha otthon a párod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha otthon a párod más részét is megenné a kajában?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, fél éve költözött ide, én az anyukámmal laktam itt ezelőtt. Most 3an vagyunk.

Rezsi, bevásárlás harmadolva van. Ház körüli munkából kiveszi a részét. Anyukámmal is jó viszonyban vannak.


Viszont hiába adja bele a részét a konyhába, nekem akkor is fura, hogy sok kajánál gyakran a mi részünket is simán megeszi. Pl. Veszünk 2 csomag rudit (1 hétre), szemrebbenés nélkül bevágja mindkettőnek a felét. Vagy hozunk 6 banánt, ő 4et eszik. Ebédkor sem azt nézi, hogy lett kisütve mondjuk 10 szelet hús, hanem eszik, amennyit kíván, utána készíti az ételesbe az ebédet a munkába.


Nekem alapvető, hogy ami van, azt elosztom, hogy mindenkinek annyi jusson, és csak az én részemet eszem. Nyilván ne rohadjon meg a maradék 4 banán, ha a többi ember úgysem kívánja,de ezek a dolgok 2 nap leforgása alatt történnek, nem 2 hét alatt. Főleg, hogy kistestvérei vannak, erre azért csak figyelnie kellett a családban. 5-ből 1x eszébe jut, hogy "maradt még x db valami, azt már meghagyom nektek" 🤣


Ha dupla ennyi banánt, vagy rudit, vagy bármit vennénk, ugyanez történne.

Anyukája is mindig mondta, hogy bélpoklos 😁


De akkor is, mit lehet tenni?

Ez részemről is rossz, hogy hétvégén hozzuk a cuccokat, keddig elfogy a nagy része... Miközben szépen be lehetne osztani az egész hétre, főleg úgy, hogy mindenkinek jusson...


Amúgy nem kövér, kb 180 cm, 85 kg.


Mit mondhatnék neki, ami nem parasztság, de venné a lapot?

Volt valaki hasonló helyzetben?


Köszönöm!

24L


2021. máj. 31. 19:37
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
81%

Én azt nem értem, miért nem vesztek elég kaját?

Teljesen érthető és jogos hogy titeket zavar hogy nektek nem marad, ahogyan az is teljesen érthető és jogos hogy a párod meg nem akar éhes maradni.

Vegyetek eleget mindenből és kész.

Ha a párod többszörösét eszi annak amit ti, akkor ő adjon bele többet a közösbe. Vagy vegyen mindenki magának kaját, amennyit akar.


Én mindenkinek megértem a problémáját a sztoriban, csak azt nem értem hogy miért erőltetitek ezt a módszert, ha nyilván senkinek nem jó...

2021. jún. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

31, valószínű ezért:"Ha dupla ennyi banánt, vagy rudit, vagy bármit vennénk, ugyanez történne."

De abban igazad van hogy valami más modszer kellene.

2021. jún. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
84%
Igen, ha dupla ennyit vennének, és mind betolná, akkor ez messze nem éhezésről szól.
2021. jún. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
77%
Ösztönlény, ennyi.
2021. jún. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy néhányan megértettétek a kérdésemet, és kaptam hasznos válaszokat. Picit megnyugtató volt olvasni a hasonló sztorikat is.

Mindenképp beszélek majd vele, a lehető legkedvesebben, de nyíltan, mert én sem szeretem, ha burkoltan jelezgetnek nekem. Remélem, nem fog megsértődni, vagy nem fogja azt érezni, hogy akkor most itt nem érezheti magát otthon.

2021. jún. 1. 22:03
 36/38 anonim ***** válasza:

Nem bélpoklos, hanem tahó.


Nekem unokatestvérem ilyen, ha megsütünk két tepsi sütit, ő egyet megzabál önmagában, nekünk meg marad a másik tálca 3 emberre és hiába szólunk neki, pont nem érdekli.

2021. jún. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Beszeltel vele, hogyan reagalt?
2021. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

Annyit említettem neki, hogy jövő hónaptól több pénz kellene a bevásárlásra, mert többet vásárolunk.

Azt mondta, oké 😅🤣😁

2021. jún. 7. 16:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!