Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehet tenni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a párom gyerekeivel hogy el fogadjanak engem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem rég halt meg az anyukájuk így a párom lett a gyámjuk és hozzánk költöztek. Sajnos mindent elkövetnek hogy szét szakítsanak minket. Eléggé elkényeztetett gyerekek és az apjuk se lép fel erélyesen velük szemben. Mit lehetne tenni hogy ne menjen a kapcsolat rovására?
2021. aug. 9. 11:21
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Mind hasznos volt. Viszont már nincs jelentősége mert szakított velem. Ami várható volt a lányait választotta amit teljesen megértek.

2021. aug. 10. 23:56
 32/34 anonim ***** válasza:

"a nyomás nagyon nagy rajtam hogy egy gyűlölettel teli lakásba kell haza jönnöm munka után"


Kérdező, nem akarlak elkeseríteni, de szét tudják szedni a kapcsolatot. Munkatársnőm járt így, szinte pont ugyanez volt a szitu, mint nálatok. Végül ráment a kapcsolatuk, pedig egy tündéri nő. (Tudnak rohadékok lenni, főleg, ha vérszemet kapnak, ezért kell időben megmagyarázni, hogy nem a lekvár keveri a nagymamát, hanem fordítva.)

2021. aug. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

32-es voltam, most látom a 31. válaszodat.

Hát, minden rosszban van valami jó. Találhatsz még gyermektelent is, ha meg nem, akkor egyedül is jobb, mint egy állandósult aknamezőn élni.

2021. aug. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Sajnálom, nem rajtad múlt.
2021. aug. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!