Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit lehet tenni a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni a párom gyerekeivel hogy el fogadjanak engem?

Figyelt kérdés
Sajnos nem rég halt meg az anyukájuk így a párom lett a gyámjuk és hozzánk költöztek. Sajnos mindent elkövetnek hogy szét szakítsanak minket. Eléggé elkényeztetett gyerekek és az apjuk se lép fel erélyesen velük szemben. Mit lehetne tenni hogy ne menjen a kapcsolat rovására?
2021. aug. 9. 11:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
74%
sok türelem és még több szeretet
2021. aug. 9. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Egy idő után viszont elfogy a türelem és a szeretet is. Nem akarok nekik rosszat viszont a nyomás nagyon nagy rajtam hogy egy gyűlölettel teli lakásba kell haza jönnöm munka után
2021. aug. 9. 17:26
 23/34 anonim ***** válasza:
49%
A mediáció jó ötlet. Oda családilag mentek, másabb, mint a pszichilógus.
2021. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
A meditációhoz nem kell elmenni sehova:)
2021. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

Mikor történt a tragédia? A szeretet soha nem fogyhat el. Ők gyerekek, nem direkt csinálják. És igen tudom, hogy nem a tieid, és ezért neked nehezebb, de muszáj megértened őket, és nem úgy felfogni, hogy gyűlölnek.

Az nagyon jó ötlet, hogy sokat kell velük beszélgetni, négyesben is, meg hogy legyenek csak apával sokat. Most te kicsit háttérbe fogsz szorulni, de ha látják, hogy számíthatnak rád, hogy "nem veszed el tőluk az apjukat", akkor meg fognak békélni, de ez nem egy-két hét, hanem hónapok.

2021. aug. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
24-es, nem meditáció, hanem mediáció.
2021. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
62%
Téged hibáztatnak hogy meghalt az anyukájuk? Azért ez elég gáz dolog. Itt apukának kellene jobban a sarkára állnia és elbeszélgetni a gyerekeivel. Azért kérdezd már meg a párod hogy fordított esetben neki hogy esne ha a te gyerekeid viselkednének így vele, és neki kellene ilyen nyomasztó légkörbe haza járnia?
2021. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
52%
Te vagy a felnőtt, neked kell okosnak, türelmesnek lenni. Persze ez csak akkor van, ha meg van a szeretet. Persze tudom nehéz szeretni valakit, aki elutasít téged, de muszáj, különben ez a kapcsolat nem fog működni, ha a gyerekekkel harcolsz.
2021. aug. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

18-as teljesen jól látja,itt akkor apának kell leülni,és

elmagyarázni a dolgokat,hol vannak a határok,

mire van szüksége nekik,mire neked,és mire mindannyiótoknak.

Kell a kettesben töltött idő nektek is,ezt meg kell hogy értsék.

Simán el kell magyarázni,hogy ha kettesben vagytok,

csak akkor hívhatnak,ha baj van.

Kommunikáció.

2021. aug. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
53%

Amikor anyukám meghalt 13 voltam. Hogyha apa kitalálta volna, hogy oké, lányom, kéthónap múlva te is költözöl velem a nőmhöz, szerintem agyvérzést is kapok.


Apa és anya amúgy házasok voltak, és minden percben remélték, hogy anya életben marad, szóval itt az "új nő" csak pár évvel később jött a képbe.

2021. aug. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!