Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lassan 1,5 éve vagyunk együtt a párommal, én 23 ő 27, már több mint egy éve nála lakom, havonta kb. 1-2 hétvégét töltök a szüleimnél. Ő fiatalabb korában volt párszor bulizni, de már 10 éve egyáltalán nem volt pl. diszkóban, nem iszik alkoholt, nem dohányzik, rendszeresen sportol. Mikor megismerkedtünk rákérdezett, hogy én dohányzom-e, járok-e bulizni, mert ő olyan lánnyal nem jönne össze aki a kettő közül bármelyiket is csinálja. Mondtam neki, hogy én nem dohányzom és bulikba sem járok. Ismerőseim viszont posztolgatnak képeket/videókat és megjött a kedvem elmenni bulizni, meg amúgy is hívtak már a barátnőim is. Ezt elmondtam a páromnak aki egyből mondta is, hogy az ismerkedéskor ő direkt rákérdezett erre. Azt is mondta, hogy szeret és tudja, hogy nincs joga megtiltani, viszont ha bulizni szeretnék járni, legyen az akár csak 1 alkalom is, akkor szakítani nem szeretne, de szeretné ha visszaköltöznék a szüleimhez és heti max. 2-3 alkalommal aludjak nála. A kapcsolatunk során bármelyikünkhöz jött oda valaki vagy írt ránk valaki ismeretlen akkor csak simán figyelmen kívül hagytuk, ha kolléga írt azt is, ha valamit akar mondja munkaidőben, elvégre csak munkatársak vagyunk, miért trécselne velük az ember szabadidejében, nekem is vannak barátnőim, neki is barátai. Azt mondta ha megyek akkor nem fog elzárkózni a többi nővel való kommunikálástól, megcsalni nem fog, de úgymond akkor rám már nem élete párjaként tekintene, hanem olyas valakire akivel jól el lehet bohóckodni és jó a szex. Mondta, hogy én is nyugodtan keressek olyan férfit közben akivel jobban összeillünk, de ne csaljuk meg a másikat. Egyébként tényleg nem lehet rá panasz, a humorunk megegyezik, a szex jó, ez az egyetlen dolog amit eddig nem sikerült megoldani úgy, hogy mindkettőnknek jó legyen.


Egyébként felajánlottam neki, hogy akkor jöjjön ő is, de nem akar, nem az ő világa.


Szerintetek mondjak le a bulizásról, szakítsunk, vagy amíg meg nem ismer valamelyikünk (de inkább ő...) mást addig élvezzük egymás társaságát és ne fűzzek komolyabb reményeket ehhez, csak élvezzem ameddig tart? Csak hát ez meg úgy jön le, hogy amíg nincs ló addig jó a szamár is...



2021. szept. 19. 16:40
1 2
 1/13 Lazy Lover ***** válasza:
98%
Érdekes pasid van én megbeszélném vele a dolgot ha nem megy akkor szakíts
2021. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"ha bulizni szeretnék járni, legyen az akár csak 1 alkalom is, akkor szakítani nem szeretne, de szeretné ha visszaköltöznék a szüleimhez és heti max. 2-3 alkalommal aludjak nála."

.

Kisajátítja az életedet. Diktálni akar.

Viszont ágyasnak heti egy-kétszer még jó lennél neki.


Rúgd ki a francba. Kell neked egy ilyen akarnok, önző alak?

2021. szept. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
5%

2-es igen, a leírtak alapján diktálni akar. A szokásos frusztrált nárcizós, elvált, megsértett öntudatos női hozzászólás.


Én sem tolerálom jól a "bulizást", bár nem a buli itt a lényeg, hanem inkább az életszemlélet, amit én nem kezdenék el itt kifejteni, gondolom te is sejted miért nem szereti, s valószínűleg nem azért mert karót nyelt. De az én megértésem ellenére is durva egyébként ez az igen szélsőséges hozzáállás, megértem, hogy nem örülne neki, de ez ... Viszont minden joga megvan hozzá, a leírásod alapján szerintem konkrétan kommunikálta a dolgokat az elején és most is.


Azt tudom mondani, hogy döntsd el, neked ez belefér-e vagy sem, de egyébként azon azért elgondolkodok, hogy hol van meghúzva a bulizás határa? Nem lehet beülni sehova, vagy kifejezetten discocba, szórakozóhelyekre nem mehetsz el, de már egy kerti parti oké? Azért ebből a szempontból is érdekes ez a kérdés ... :D

2021. szept. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, en sem vagyok egy diszkokiralylany, de az azert eleg szomoru lenne ha a parom ultimatumot adna azert, mert el akarok menni egy este tancolni a baratnoimmel (ha mar a Kedves nem visz, ugyebar🙃). Kerdezo semmi rosszat nem akarsz csinalni, menj el, ha tenyleg ennyit ert a kapcsolatotok meg ezert nem tudna rad ertekes nokent nezni akkor itt vele van a gond.
2021. szept. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar eltiltani, de kitilt az életéből, ha esetleg bulizni mennél? Közben keress olyan férfit, aki jobban hozzád illik? Nem zárkózik el a nőktől a továbbiakban?


Ez a férfi nem szeret téged, csak szólok.

2021. szept. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez után én azonnal szakítottam volna. A legszebb, hogy ezt ő úgy veszi, hogy pasizni mennél, és ez után ő csajozhat, te meg költözz haza. Azt érteném, ha megváltoztál volna, és te lennél a bulikirálynő, és ezért sérelmei lennének, de erről szó nincs. 1-1 alkalomnak bele kellene férnie.

Képzeld el, ha szülsz neki 2 gyereket, akkor soha többet egy italt nem ihatsz meg a barátnőiddel, mert kirak a gyerekekkel együtt. Az, hogy alkalmi, még ha kizárólagos szexpartnernek tekint, az mélyen sértő lenne.

2021. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Csak a diszkóval van gondja, egyébként mondta, hogy nyugodtan átjöhetnek a barátnőim, nagy a ház tegyünk zenét, táncoljunk felőle piálhatunk is ő még el is megy itthonról, hogy csak mi legyünk.


Nem tudom mi lesz, de igazából nem tudok mit csinálni, ő az elején leszögezte, hogy neki ilyen pár kell, akkor nem érdekelt a diszkó így gondoltam miért ne.

2021. szept. 19. 18:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazából ez a pasizni-csajozni dolog nem így van kedves 6-os, ezt eddig vettük túl komolyan talán. Azt nem nevezném pasizásnak meg csajozásnak, ha az illetővel nem 5 mondaton belül közöljük hogy van párunk, hanem elbeszélgetünk vele. Na de köszönöm a válaszokat, ha valakinek van még véleménye szívesen várom.
2021. szept. 19. 18:20
 9/13 anonim ***** válasza:
38%
Kedves kérdező, itt mindenki a saját frusztrációjára fog válaszolni, senki sem a kérdésedre. Itt tényleg annyi, hogy te eldöntöd, hogy te megtudod-e hozni ezt a kompromisszumot, avagy sem.
2021. szept. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen palival nem is járnak. Cigi meg ők,de a buli nevetséges
2021. szept. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!