Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Lassan 1,5 éve vagyunk együtt a párommal, én 23 ő 27, már több mint egy éve nála lakom, havonta kb. 1-2 hétvégét töltök a szüleimnél. Ő fiatalabb korában volt párszor bulizni, de már 10 éve egyáltalán nem volt pl. diszkóban, nem iszik alkoholt, nem dohányzik, rendszeresen sportol. Mikor megismerkedtünk rákérdezett, hogy én dohányzom-e, járok-e bulizni, mert ő olyan lánnyal nem jönne össze aki a kettő közül bármelyiket is csinálja. Mondtam neki, hogy én nem dohányzom és bulikba sem járok. Ismerőseim viszont posztolgatnak képeket/videókat és megjött a kedvem elmenni bulizni, meg amúgy is hívtak már a barátnőim is. Ezt elmondtam a páromnak aki egyből mondta is, hogy az ismerkedéskor ő direkt rákérdezett erre. Azt is mondta, hogy szeret és tudja, hogy nincs joga megtiltani, viszont ha bulizni szeretnék járni, legyen az akár csak 1 alkalom is, akkor szakítani nem szeretne, de szeretné ha visszaköltöznék a szüleimhez és heti max. 2-3 alkalommal aludjak nála. A kapcsolatunk során bármelyikünkhöz jött oda valaki vagy írt ránk valaki ismeretlen akkor csak simán figyelmen kívül hagytuk, ha kolléga írt azt is, ha valamit akar mondja munkaidőben, elvégre csak munkatársak vagyunk, miért trécselne velük az ember szabadidejében, nekem is vannak barátnőim, neki is barátai. Azt mondta ha megyek akkor nem fog elzárkózni a többi nővel való kommunikálástól, megcsalni nem fog, de úgymond akkor rám már nem élete párjaként tekintene, hanem olyas valakire akivel jól el lehet bohóckodni és jó a szex. Mondta, hogy én is nyugodtan keressek olyan férfit közben akivel jobban összeillünk, de ne csaljuk meg a másikat. Egyébként tényleg nem lehet rá panasz, a humorunk megegyezik, a szex jó, ez az egyetlen dolog amit eddig nem sikerült megoldani úgy, hogy mindkettőnknek jó legyen.


Egyébként felajánlottam neki, hogy akkor jöjjön ő is, de nem akar, nem az ő világa.


Szerintetek mondjak le a bulizásról, szakítsunk, vagy amíg meg nem ismer valamelyikünk (de inkább ő...) mást addig élvezzük egymás társaságát és ne fűzzek komolyabb reményeket ehhez, csak élvezzem ameddig tart? Csak hát ez meg úgy jön le, hogy amíg nincs ló addig jó a szamár is...



2021. szept. 19. 16:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez a kérdés volt tegnap fordított felállásban. Az, hogy a kérdező ugyanaz tuti. Miért kell még egyszer rámenni erre? Agresszív pcs vagy, nem fogja senki azt mondani, hogy a csajod befékezése rendben van, mert ha elmegy diszkóba alányúlnak.
2021. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj el bulizni, és szólj neki hogy addig pakolja össze a cuccaidat ha komoly gondolta az elköltözésedet. De az elköltözés akkor végleges lesz, nem járkálsz vissza szexelni. Gondolja végig és döntsön, te elmentél a barátnőiddel bulizni.

Majd kiderül mi lesz ha hazaértél, mennyire számítasz neki. Zsarolásnak sosem engedünk.

2021. szept. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Röviden ki szeretne sajátítani🙄

Csak vele beszélj....csak nálatok lehet buli...vödörrel a fejeden..😁

Egy ideig alkalmazkodtál,de érzed ez nem jó neked

Ahogy más is írta kèt gyerekkel ez sokkal nehezebb lesz.

Neked kell döntened...kitartást😊

2021. szept. 20. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!