Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak, hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy párom gyerekei ne legyenek folyton nálunk?

Figyelt kérdés
Párom 3 éve vált, el. Fiatalon házasodott, nem működött. De rengeteget vannak itt a gyerekei, vagy megy velük folyamatosan valahova. Gondolom ez valami kompenzáció vagy nem tudom, de lassan eljutunk a házasságig szerintem, és én majd gyereket is szeretnék, de neki már van 3, és így alig van ideje másra. (Ráadásul nagyon kis korkülönbséggel születtek) Szeretném ha rám és majd a mi gyerekeinkre szentelne ennyi időt. A volt feleségét se bírom, fizeti a párom a gyerektartást, de ennek ellenére egy csomó összeget feleznek, és a nő néha előadja, hogy nem kell, meg ne felezzenek, de ez egy nagy kamu, látom rajta, hogy elvárja. És mindezek mellett, sokat beszélgetnek egymással, mert “jó barátok” maradtak. Hogyan lehet felnyitni a párom szemét, hogy most már mi vagyunk egy család, és a mi életünkkel foglalkozzon?

2021. okt. 19. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
67%
Na ezért nem kezdek használt pasival
2021. okt. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig lesztek ti együtt, ne aggódj.
2021. okt. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
97%
Mit vársz tőle? Hogy ne foglalkozzon a saját gyerekeivel?
2021. okt. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 A kérdező kommentje:
Miért is ne lennénk együtt sokáig? Nem is ismersz, de kritizálsz...szép
2021. okt. 19. 21:24
 15/63 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom valami könyvben olvastam, hogy ki kell csapni őket az erdőbe, lehetőleg egy olyanba ahol van mézeskalács házikó. Na, ott az inglatlan tulaja megoldja a problémádat.
2021. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
98%
Azért mert ezen fennakadsz, előbb utóbb hisztizel megsértődsz ő meg kirak mert egyértelműen a gyerekei fontosabbak.
2021. okt. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
97%
Költözz el. Ba dum tss
2021. okt. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted ha választás elé állítod, hogy vagy a gyerekei vagy te meg a még meg sem született közösek, akkor kit fog választani?

Én gyermekes nőként szintén gyermekes férfiakkal ismerkedem, de ezerszer átgondolom, hogy kivel, mert pontosan tudom, hogy nekem mindig a saját gyerekem lesz az első és nyilván annak is, akivel ismerkedem.

Három gyerekessel, nagyon kicsi gyerekessel pl. nem is ismerkednék ezek miatt.

Neked nagyon furcsa elképzeléseid vannak a családról, ha azt hiszed, hogy az ember csak új félretolja a saját gyermekeit, mert bejött a képbe egy új partner, aki bármikor lecserélhető. A gyerek viszont nem az.

2021. okt. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 A kérdező kommentje:
Miért rakna már ki??? Más férfiak feleennyi időt töltenek a volt családjukkal, akkor neki miért kéne többet? Amúgy is fizeti a gyerektartást, szóval közel sem kell ennyi időt tölteni velük. Az anyujuk is keres annyit, hogy megvehessen nekik ezt-azt, nem kell folyton a páromon lógnia a 3 gyereknek.
2021. okt. 19. 21:29
 20/63 anonim ***** válasza:
98%

Sima egyszerű esti provokatív kamukérdés. Nyuszika olyan pasit választ akinek három azaz 3 kiskorú gyereke van. Most meg csodálkozik, hogy a pasi törődik velük. Aha persze. 😅 Idejött, kicsit provokál, több nickről lepontoz várja az oltásokat amibe bele tud kötni, és röhög otthon.

😂

2021. okt. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!