Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak, hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy párom gyerekei ne legyenek folyton nálunk?

Figyelt kérdés
Párom 3 éve vált, el. Fiatalon házasodott, nem működött. De rengeteget vannak itt a gyerekei, vagy megy velük folyamatosan valahova. Gondolom ez valami kompenzáció vagy nem tudom, de lassan eljutunk a házasságig szerintem, és én majd gyereket is szeretnék, de neki már van 3, és így alig van ideje másra. (Ráadásul nagyon kis korkülönbséggel születtek) Szeretném ha rám és majd a mi gyerekeinkre szentelne ennyi időt. A volt feleségét se bírom, fizeti a párom a gyerektartást, de ennek ellenére egy csomó összeget feleznek, és a nő néha előadja, hogy nem kell, meg ne felezzenek, de ez egy nagy kamu, látom rajta, hogy elvárja. És mindezek mellett, sokat beszélgetnek egymással, mert “jó barátok” maradtak. Hogyan lehet felnyitni a párom szemét, hogy most már mi vagyunk egy család, és a mi életünkkel foglalkozzon?

2021. okt. 19. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%

49


pontosabb lett volna, ha azt írod, h. a mostohájuk lesz...

olyan, mint a mesebeli gonosz mostohák...

2021. okt. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
86%

Asszem kell a pasid nekem

Mindig ilyen ferfirol almodtam akinek a gyerekei az elso.


Megadod a nevet telszamat?


Komolyan gondolom am!


(Luke pitsa vagy dragam jobb lesz a pasid nalam en nem vagyok olyan hisztis koveteleozo mint te)

2021. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
87%
De bizony ők is egy család. Ha ezt nem tutod elfogadni lépj, ugyanis a párod nem fog változtatni a felálláson.
2021. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
90%
Ne legyetek már ennyire vakok! A kérdező annyira amatőr troll, hogy óriási szarvashibát vétett, és nem veszitek észre??? A pasi 3 éve vált el. A #37 kommentjében a legnagyobb lányáról ír, aki túl apás és megviselte a válás. Aki 4 éves!!! Számoljatok már! Igaz, hogy egy oldallal később már iskolás lesz a legnagyobb, de na. Nem gondolta ezt át a trollocska😉
2021. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a felallasban neked all nyitva az ajto.
2021. okt. 20. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:
54 Ha már értelmesen nem tudsz hozzászólni, legalább tanulj meg olvasni! 4 éves volt amikor elváltak, és ahogy már mondtam, ilyen kicsi gyereket, nem visel meg egy válás, mivel nem is érti. Most már 7 éves, most kezdte a 2. osztályt, ezért a mai napig erre fogni, hogy megviseli a válás, meg az hogy távol van az apja, ez hülyeség. Kicsi volt amikor elváltak, ebbe nőt bele. Nem tudja összehasonlítani. Ezért nem kéne neki extrába időt itt töltenie, mert elvileg nagyon “apás”.
2021. okt. 20. 06:21
 57/63 anonim ***** válasza:
93%
Most jön az, hogy apuka el lesz tiltva a gyerekektől, különben jön a hiszti? Egy haverral megcsinálta ezt az új nője, repült a csaj, csak szólok.
2021. okt. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
92%

Pont h a kicsikat viselieg jobban a valas !

A magy felfogja esszel ha el van mondva neki h mi a szitu es kulturaltan viselkednek a szulok. De egy 4 evesnek nehez ezt elmondani neki egyszeruen hianyzik apa es vele akar lenni.


Mint emlitettem ha neked nem felel meg ez akkor le lehet lepni. De egy apatil elhisztizni a gyerekeit?

Gondolj bele h mi lenne ha a parod hisztizne a gyereked miatt folyamatosan ...


Amugy le a kalappal a pasi elott h igazi ferfikent felvalalja a gyerekeit valas utan is es nem eldobja mint oly sokan

2021. okt. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem, hogy miért írja mindenki, hogy kamu... Rengeteg nő gondolkozik így sajnos, simán kizárnák a párjuk gyerekeit az életükből.
2021. okt. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
23%
Ha tiéd az a hely, ahol éltek, akkor megtilthatod neki, hogy ott legyenek. Találkozzanak máshol. Egyéb esélyed nincs. Én nem is értelek. Biztos nem viselném el, hogy ne legyen egy nyugodt hétvégénk együtt. Keresnék függetlenül férfit, aki velem alapít családot.
2021. okt. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!