Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak, hogy párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy párom gyerekei ne legyenek folyton nálunk?

Figyelt kérdés
Párom 3 éve vált, el. Fiatalon házasodott, nem működött. De rengeteget vannak itt a gyerekei, vagy megy velük folyamatosan valahova. Gondolom ez valami kompenzáció vagy nem tudom, de lassan eljutunk a házasságig szerintem, és én majd gyereket is szeretnék, de neki már van 3, és így alig van ideje másra. (Ráadásul nagyon kis korkülönbséggel születtek) Szeretném ha rám és majd a mi gyerekeinkre szentelne ennyi időt. A volt feleségét se bírom, fizeti a párom a gyerektartást, de ennek ellenére egy csomó összeget feleznek, és a nő néha előadja, hogy nem kell, meg ne felezzenek, de ez egy nagy kamu, látom rajta, hogy elvárja. És mindezek mellett, sokat beszélgetnek egymással, mert “jó barátok” maradtak. Hogyan lehet felnyitni a párom szemét, hogy most már mi vagyunk egy család, és a mi életünkkel foglalkozzon?

2021. okt. 19. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 A kérdező kommentje:
Én meg azt tapasztalom, hogy az átlag ember nem tölt ennyi időt a volt családdal, főleg ha fizet. Elég kéthetente max egy nap vagy egy hétvége. Ez a normális a válás után, mindenki így csinálja.
2021. okt. 19. 22:00
 42/63 anonim ***** válasza:
91%

Ja, hogy csak ennyit tölt velük? Akivel legutóbb ismerkedtem, az minden héten 3-4 napot töltött a gyerekével, pedig csak egy volt és nagyobb. És ezért még utazott is több száz km-t...

Az én ismerősi, baráti körömben nem divat a kéthetenkénti láthatás, az apák is részei a gyerekeik életének.

2021. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/63 anonim ***** válasza:
90%
41 Sokan csinálják így, normálisnak egyáltalán nem nevezhető.
2021. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 A kérdező kommentje:
Ha úgy van extrába egy egy hétköznapot is, de nem egy városba lakunk, és nyáron, amikor a legnagyobbnak nincs suli, akkor itt van nagyon sokat. Tehát pluszban itt van mg az ingázással töltött idő.
2021. okt. 19. 22:05
 45/63 anonim ***** válasza:
96%

El tudod ezt fogadni így?

Mert ha nem, akkor jobb ha keresel mást.

2021. okt. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
95%
2 hetente 1 nap vagy max egy hétvége?? Te tuti troll vagy. Képzeld már magad a gyerekek helyébe. Jártam 2 gyerekes apukával, ott is evidens volt, hogy a gyerekek 2 hétköznapot és minden második hétvégét nálunk töltötték. Volt hogy többet is, ha az anyukának dolga volt. Nekem ezzel az égvilágon semmi bajom nem volt, szerintem így a normális.
2021. okt. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
85%

ha ez nem kamu, akkor te egy kifejezetten rosszlelkű nő vagy, irigy, kicsinyes és végtelenül önző...


ha meg kamu, te beteg elme vagy...

2021. okt. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 A kérdező kommentje:

46

Minden hétvége, nem kéthetente. Szerintem meg pont hogy nekünk is jár egy-egy szabad hétvége, és lehetnek a gyerekek az exel. Ha pedig az exnek programja van a gyerekekkel, és nem jönnek, akkor az nem a mi hibánk, így nem kell hétköznap pótolni.

2021. okt. 19. 22:13
 49/63 anonim ***** válasza:
92%
Akkor most tudatosítsd magadban, hogy az apaság azt is jelenti, hogy ha az anya esetleg meghal, akkor a párod gyerekei hozzátok költöznek és te leszel a nevelőanyjuk. Akkor is, ha már van x közös gyereketek. Ezt felfogtad?
2021. okt. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
84%

48 Na állj.Te senki vagy a gyerekei életében, ezért magadról ne beszélj.A pasidnak kutya kötelessége a gyerekeivel törődni, neki meg nem jár semmilyen szabad hétvége, mert a gyerekvállalás nem erről szól.A gyerekek anyjának sem szabad 5 napja egy héten, az apa csak kibír akkor kettőt.

Az, hogy téged odaevett a fene a gyerekek apja mellé, az egy dolog.Neked nem kötelező ebben részt venni, a párodnak igen.Ha ez nem tetszik, csinálj magadnak szabad életet és menj amerre akarsz.

2021. okt. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!