Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok a menstruációs bugyiról? Borzasztóan vágyölőnek tartjátok?

Figyelt kérdés

Ha nem hallottatok róla, akkor linkelem, ilyenre gondolok:

[link]



2021. nov. 3. 12:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 101/122 anonim ***** válasza:
100%
*holdkóros
2021. nov. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/122 anonim ***** válasza:
92%

#99

Akkor irány a pszichológus. Nem egészséges, ahogy viselkedsz.

2021. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/122 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem párkapcsolat. Annak látszik, de nem az.
2021. nov. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/122 A kérdező kommentje:

Örülnetek kellene, hogy megtisztelek minden kommentelőt annyira, hogy igyekszem a felvetésére reagálni, így nem érzitek úgy, hogy feleslegesen írtok.

Nekem semmilyen hátrányt nem okoz, hogy így cselekszem. Elhiszem, hogy nem szokványos, de ettől még nem patológiás.

A saját döntésem volt, hogy ne látogasson meg a kórházban, nem kényszerített senki arra, hogy így tegyek. A mindennapokban kifejezi többféle módon a szerelmét irántam, ahogy én is felé, szerintem ez a párkapcsolat legfontosabb eleme. Boldog vagyok mellette, nem tudnám mással elképzelni az életem.

2021. nov. 3. 15:07
 105/122 anonim ***** válasza:
88%
Neked kéne örülni, hogy nem kényszergyógykezelnek és van ember aki ezt elviseli! :DDD Mi maximálisan tisztában vagyunk azzal, hoyg feleslegesen írunk :D Át sem megy az üzenet, mert nincs betegség tudatod. Trollként szánalmas vagy, nézd meg, órák óta írsz egy bugyiról meg menstruációról. Elolvasni se volt kedvem, annyit. Neked nincs életed, nézz magadra!
2021. nov. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/122 anonim ***** válasza:
91%

"A saját döntésem volt, hogy ne látogasson meg a kórházban, nem kényszerített senki arra, hogy így tegyek."

Igen, tudom, pontosan ez a probléma.

2021. nov. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/122 A kérdező kommentje:

Távdiagnózisod teljesen téves. Tisztában vagy egyáltalán vele, hogy kiket szoktak kényszergyógykezelni? Segítek, azokat, akik bűncselekményt követtek el és nem beszámítható elmeállapotúak, esetemben ezek a feltételek nem állnak fenn. Ha nincs kedved elolvasni, azzal sincs gondom,saját döntésed, hogy mit olvasol el és mit nem, de akkor félinformációk birtokában a kommentelni sem muszáj.

Én nem éreztem problémának, neki nem tetszett, nagyon aggódott miattam otthon, hogy minden rendben legyen. Tisztában vagyok vele, hogyha nagyon rosszul lennék hirtelen vagy bármi váratlan dolog történne, akkor a legelső lenne, aki segít, ahogy én is neki.

2021. nov. 3. 15:46
 108/122 anonim ***** válasza:
88%
És ha pl kemot kellene kapnod? Akkor szakítanál a pasiddal?
2021. nov. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/122 anonim ***** válasza:
89%

"Én nem éreztem problémának"

Ez nem jelent semmit. Mások meg nem érzik problémának hogy 250 kilósak, kitalált baráttal beszélgetnek, vagy hasonló. Attól még nem lesz egészséges.

2021. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/122 A kérdező kommentje:
Ebbe nem gondoltam még bele, remélem sosem kerül rá sor. Talán szüneteltetném a kapcsolatunkat, de csak arra az időre, ameddig nem leszek túl a nehezén, és nem nő vissza a hajam, semmiképp sem örökre. Félévente-évente járok szűrővizsgálatokra, egészséges életmódot folytatok, igyekszem minimalizálni ennek az esélyét.
2021. nov. 3. 15:50
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!