Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak, mit gondoltok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit gondoltok a menstruációs bugyiról? Borzasztóan vágyölőnek tartjátok?

Figyelt kérdés

Ha nem hallottatok róla, akkor linkelem, ilyenre gondolok:

[link]



2021. nov. 3. 12:19
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 111/122 A kérdező kommentje:
Rossz az összehasonlításod, az említett túlsúllyal élni konkrétan életveszélyes, ameddig az esetemben erről szó sincs.
2021. nov. 3. 15:51
 112/122 anonim ***** válasza:
98%

XDDDDDD


(Alapvetően nem szoktam ilyen "választ" adni, de a 110-es után nincs mit hozzátenni. :D )

2021. nov. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/122 A kérdező kommentje:
Értem, viccesnek találod a válaszom. Teljesen abszurd maga a feltevés, olyan körübelül, mintha azt kérdeznéd, hogy mit tennék, ha meghalna, hazavinném-e a hamvait vagy eltemettetném urnába, esetleg mikor kezdenék a halálától számítva ismerkedni.
2021. nov. 3. 15:58
 114/122 anonim ***** válasza:
89%

#113 ne haragudj, de aki ilyenekkel jön hogy a kemo alatt szünetelné a kapcsolatot, az már a trollkodás olyan szintje amire nem lehet érdemben reagálni. :DD

Max annyit, hogy nem szép ezzel viccelni, a kemo nem egy humoros téma..

2021. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/122 anonim ***** válasza:
100%

"Végre valaki, akinek van tapasztalata. A kézzel való mosáson kívül mit tapasztaltál a termékkel kapcsolatban? Csak ezt használsz, vagy csak éjszakára használod?

Nem csak ezt használok, csak két db van nekem. Normál bugyit is használok betéttel. Főleg éjszakára használom ezt amúgy, mert nekem akkor volt gond, hogy folyton átáztam vagy mivel forgolódok, ezért elcsúszik a betét.


"Melyik típus van neked, mennyit bír ki gyengébb és erősebb napokon?"

Egy nagy van és egy közepes. A nagyot erős napokon, a közepeset közepesen erős napokon hordom. De ahogy írtam, főleg éjszakára veszem fel, azt kibírja (tehát kb. 8 óra), sőt lassan egy éve hordom, egyszer sem áztam át azóta éjszaka.


"Van-e szaga a bugyinak,miután megtelt vérrel? Előfordult már, hogy szivárgott belőle a vér?"

Szagot nem éreztem. Sosem szivárgott.


"Ha XS/S a méretem, akkor mekkorát rendeljek?"

Itt van mérettáblázat, eszerint rendeltem: [link]

2021. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/122 anonim ***** válasza:
89%

Ez a kedves incel felhasználó mindig begyűjt egy rakat hozzászólást a beteg kérdéseivel, megint sikerült rekordot döntenie sztem.


Most már megtanulhatnád, hogy egy nő nem így fogalmaz, és nem így gondolkodik. Szóval ha nőnek akarod kiadni magad, akkor kösd fel a gatyádat. És egy pszichológust mindenképpen keress fel, mutasd meg neki ezt a kérdésed is.

2021. nov. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/122 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, neked nagyon komoly önértékelési gondjaid vannak. Nem vagy képes elfogadni saját magad, a saját tested, és annak a természetes funkcióit. Az még oké, ha nem akarsz szülni, és inkább örökbefogadnál, ezzel szerintem nem vagy egyedül. De az, hogy ha rákos lennél akkor szüneteltetnéd a kapcsolatot, nehogy meglásson abban az állapotban? Házasodni szeretnél? Csak mert abban a bizonyos esküben benne van “egészségben, betegségben”. A saját érdekedben fordulj szakemberhez. Tudnak segíteni. Akkor is, ha nem hiszed, hogy valami baj van, fogd fel egy szűrővizsgálatként, ha már amúgyis eljársz mindenféle szűrésre.

Bár szerintem is troll, de ha mégsem, akkor érdemes ebbe jobban belenézni.

2021. nov. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/122 anonim ***** válasza:
97%

"Talán szüneteltetném a kapcsolatunkat, de csak arra az időre, ameddig nem leszek túl a nehezén, és nem nő vissza a hajam, semmiképp sem örökre"


Ez nem is kapcsolat, csak dugópajtik vagytok. Semmi érzelem, semmi intimitás, csak a máz és a maszk.

2021. nov. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/122 anonim ***** válasza:
100%
Ha pesti vagy: 1132 Budapest Kresz Géza utca 53/b. Pirospont a neve, kifejezetten ilyen dolgokat árulnak. Menstruációs bugyi, kehely, mosható betét stb. A lányok minden kérdésére válaszolnak, meg is tudod fogni, hogy melyik milyen. Ha kehely mellett döntesz abban is segítenek, hogy neked melyik jó (méhszáj magasságot, izomzatot megkérdezik, mennyire vérzel, görcsölsz stb és az alapján segítenek melyik lehet jó neked, mert nem mindegy). Bugyikat is árulnak, segítenek méretet választani, abban is, hogyan tudod megfelelően mosni stb
2021. nov. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/122 anonim ***** válasza:
100%

nincs időm végigolvasni a válaszokat, de a kérdésedet nem értem.

ha menstruálsz, akkor nem szexelsz, vagy de?

legalábbis közösülés, ujjazás ilyenkor nem javallt.

miért nem lehet pár napig szexmentesen élni?


és kit érdekel, h. mit szól hozzá?


egy ffi, aki soha életében nem menstruál nem jó referenciapont erre.

2021. nov. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!