Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire gond, ha a Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond, ha a Barátnőm kb. 3-5x annyit keres, mint Én?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szép estét kívánok!


Megismerkedtem egy lánnyal, aki minden szempontból tökéletes, gyerekeket tervezünk, működik a kémia. Én úgy jöttem ebbe a kapcsolatba, hogy Senior Salesként havi 400-450 000/hó nettót hazahoztam, ami valljuk be, ha földön járunk két lábbal, akkor igenis jó fizetés. Spórolni is tudok, nem folyik ki a pénz a kezemből, ezért könnyen összegyűlik a pénz arra,amire szeretném. A Tavalyi év a Covid 19 miatt rombadőlt és elküldteka cégtől. El kellett mennem átlagosabb fizuért vagyonőrnek dolgozni, mert itt találtam munkát. Barátnőm akapcsolatba úgy jött, hogy vállalkozó saját mondjuk úgy szépségszalonja vagy :D Műkörmökkel pedikurrel kozmetikuskodással foglalkozik.

Előző kapcsoaltaimban Én voltama jól kereső fél, imadtaka csajok, Baratnoim marmint exeim nem volt baj, hogy pl havi 200 ezerert dolgoztak bőven jól éltünk.


Na de amikor én is 240.000-et vittem haza most ebbe a hónapba jelenlegi baratnőm meg ennek ötszörösét :D Barátnőm luxusautóval jöt ta kapcsolatunkba, én senki nem voltam szinte. Barátnőm sikeres , én nem :D Ha megszületi k a gyerek, akkor fontos h én is ismet jol keressek, vagy ez nem kene, hogy zavarjon.


Köszönöm szépen a válaszokat előre is.



#Barátnő, gazdag, kapcsolat, jól megy neki, átlagos vagyok, mégis szeret, gyerek, baba, szerelem,
2021. nov. 10. 22:02
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

#3

Azért én ettől nem rettegnek, egy manikuros szépségszalonos vállalkozást simán lehet gyerek mellett is csinálni"


Eeeeez igen bzdmeg! Tehát a nő dolgozzon, es gondoskodjon a picirol egyszerre???

A kerdezo a f*szán kivul mit rak a kapcsolatba?

2021. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:

"Nekem otthonmaradni? Gyerekkel? Aj, Jajj Hjajj, hat az érdekes lenne :D"


A saját gyerekeddel otthon maradni természetes, nem érdekes.

2021. nov. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Barátnőm barátnője mikor itt volt nálunk ő is felvetette ezt a megoldást, hogy Én maradjak itthon , de én jót nevetttem és furán nézett rám :D mostmár értem , hogy miért. Hat , nem is tudom, nálam ez azért kérdés. Mert én vagyok amolyan gyerek nevelő típus vagyis oké persze, elvan az ember a saját gyerekével , de azért 0-24ben, kene egy babysitter vagy vmi segítség akkor. De fontos h baratnom jövedelme is megmaradjon.


21 Te nagyon vicces vagy. :D


Sokmindent rakok a kapcsolatunkba, főzök, mosok , takarítok, meccset nézek, vásárolok, szóval :D

2021. nov. 11. 11:20
 24/33 anonim ***** válasza:

"Nekem otthonmaradni? Gyerekkel? Aj, Jajj Hjajj, hat az érdekes lenne"


Meeert? Neked nem ugyanúgy a gyermeked?


"oké persze, elvan az ember a saját gyerekével , de azért 0-24ben, kene egy babysitter vagy vmi segítség akkor"


Ha a nő van 0-24-ben gyerekkel az meg normális és fogja be?? Ennyire életképtelen Vagy? Nem az a baj, hogy keveset keresel, hanem az, hogy ennyire önállótlan.

2021. nov. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Nyilván nem 0-24-ben maradsz neked kell rá figyelni. Átalában, a dolgozó fél hazajön és foglalkozik a gyerekkel. Addig te kicsit rendet tudsz rakni, lezuhanyozni stb. Ha szerencséd van, akkor jut arra is idő, hogy olvass vagy filmet nézz egy kicsit, elmenj futni stb. :)
2021. nov. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
Igaz, na de egy kicsi gyerekkel nem tudok meg mit csinalni :D 3 evig a nagymama vigyáz rá/ babysitter, aztán majd ha felnő vigyazok rá ;) ez így nem kóser. Nem vagyok eletkeptelen de ink én dolgozok, valamit kitalálok, baratnomnek kell a gyerekre vigyazni, jól megilyesztettetetek. Nem lesz kedvem futni meg fittnessezni sem ennyi gyerek vigyázas utan
2021. nov. 11. 15:19
 27/33 anonim ***** válasza:
95%

Te inkább ne szaporodj.

Lúzer.

2021. nov. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

Te inkább NE kommentelj!

Idióta!

2021. nov. 11. 15:32
 29/33 anonim ***** válasza:

"egy kicsi gyerekkel nem tudok meg mit csinalni"

Nincs ezzel gond, de akkor ne akarj saját gyereket.


Amúgy mi a túróért lenne gond? Jelenleg nálunk is az a helyzet hogy én nőként kétszer annyit keresek mint a párom. Na és? Úgyis az a fontos, hogy kettőnk együttes bevétele elég legyen. Volt már olyan is, hogy ő keresett kétszer annyit mint én. Ez csak egy aktuális állapot.

2021. nov. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy találsz bébiszittert, de arra alsó hangon rá fog menni a fizud (kicsit több is), ilyen bentlakó bébiszitterek havi 300 + ellátás környékén mennek most a szitteres csoportban, ha jól saccolom.
2021. nov. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!