Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire gond, ha a Barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gond, ha a Barátnőm kb. 3-5x annyit keres, mint Én?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szép estét kívánok!


Megismerkedtem egy lánnyal, aki minden szempontból tökéletes, gyerekeket tervezünk, működik a kémia. Én úgy jöttem ebbe a kapcsolatba, hogy Senior Salesként havi 400-450 000/hó nettót hazahoztam, ami valljuk be, ha földön járunk két lábbal, akkor igenis jó fizetés. Spórolni is tudok, nem folyik ki a pénz a kezemből, ezért könnyen összegyűlik a pénz arra,amire szeretném. A Tavalyi év a Covid 19 miatt rombadőlt és elküldteka cégtől. El kellett mennem átlagosabb fizuért vagyonőrnek dolgozni, mert itt találtam munkát. Barátnőm akapcsolatba úgy jött, hogy vállalkozó saját mondjuk úgy szépségszalonja vagy :D Műkörmökkel pedikurrel kozmetikuskodással foglalkozik.

Előző kapcsoaltaimban Én voltama jól kereső fél, imadtaka csajok, Baratnoim marmint exeim nem volt baj, hogy pl havi 200 ezerert dolgoztak bőven jól éltünk.


Na de amikor én is 240.000-et vittem haza most ebbe a hónapba jelenlegi baratnőm meg ennek ötszörösét :D Barátnőm luxusautóval jöt ta kapcsolatunkba, én senki nem voltam szinte. Barátnőm sikeres , én nem :D Ha megszületi k a gyerek, akkor fontos h én is ismet jol keressek, vagy ez nem kene, hogy zavarjon.


Köszönöm szépen a válaszokat előre is.



#Barátnő, gazdag, kapcsolat, jól megy neki, átlagos vagyok, mégis szeret, gyerek, baba, szerelem,
2021. nov. 10. 22:02
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:

Uhh, köszönöm az infókat. Most jelenleg 280 át keresek 😂😂


Igaz 29-es, nálunk is ez most egy aktualis allapot. ;)

2021. nov. 11. 16:04
 32/33 anonim ***** válasza:
#31 Amúgy vígasztaljon a tudat, hogy ez mindig is így volt. Nagyim is azt mesélte, hogy 1-1-ben adta át eleinte a fizuját a dadusnak és anyum is (orvos). Viszont utána általában anyagilag megtérül, mert ha gyed-en vagy nem emelnek annyit meg kiesik egy csomó idő, amivel nem tudsz elszámolni.
2021. nov. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Végre valaki megért, nagyon köszönöm 32-es, ez így van, ahogy írod , és igen, szerintem is megtérül ;)
2021. nov. 12. 00:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!