Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy nagyon kiábrándít a pizsamája?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 23:28
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
0%
#10 Nincs gond a cuki pizsiddel. Megnyugodtál?
2021. nov. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Bolyhos, mesefigurás. Már próbáltam

Vettem is neki olyat, ami nem gyerekes, de akkor is ezeket hordja.

2021. nov. 13. 00:59
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
#9, Nem is tudom, ki itt a "pifi-pufi" 😅. Amúgy engem is érdekel, mi lehet olyan hű de nagyon kiábrándító egy pizsamában. Kérdező?
2021. nov. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
96%
12 Az alváshoz van.Nem azért, hogy neked álljon a farkad.Keféljetek mielőtt felveszi.Egy meztelen nőre csak feláll, vagy nem?
2021. nov. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Ne csak csajok írjanak már a hello kittys köntösükben, hanem férfiak is. A ti barátnőtök is ilyenekben alszanak? Titeket ez nem zavar? Tudjátok abban komolyan venni?
2021. nov. 13. 01:13
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
De alvás közben miért kéne bárkit is "komolyan venni"? Mikor vegyél fel olyan cuccot, amiben a legkomfortosabban érzed magad, ha nem alváshoz? Ha meg ettől nem áll a kis cerkád, vetkőztesd le és meg van oldva.
2021. nov. 13. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
0%
#13 Imádom, mikor egy nő egy férfitól várja, hogy magyarázza el neki, hogyan kellene nőnek lenni. Nem baj, ha nem? Thxbai.
2021. nov. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
93%
Egy egy nyomi vagy. xD
2021. nov. 13. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
97%

15 Nő vagyok és írok neked a párom nevében.Nekem van gyerekes pizsamám.Szűkítettebb fazonú, de laza nadrág, kicsi színes szivecskékkel, hozzá csillogós póló.Azt mondja mindig, hogy krva jó seggem van a kis szivecskés nacimban, és gondolom komolyan mondja, mert simán feláll rám.

Valahogy ő leszarja a ruháim, mert én tetszem neki.

2021. nov. 13. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
#17, nem attól lesz valaki "nő" hogy még alváshoz is csipkés kombinét vesz fel. Egy igazi nő még akkor is nő, ha egy krumpliszsákot húz magára. Ezek szerint itt te vagy az, aki nem tudja értelmezni a nőiesség fogalmát. Te tipikusan az a pasi vagy (még véletlenül sem férfi), aki szerint a nőiesség csimborasszója a szexi fehérnemű, a miniruha és a magassarkú. Sebaj, majd egyszer felnősz te is.
2021. nov. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!