Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy nagyon kiábrándít a pizsamája?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 23:28
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Ő szeresse ő hordja


37 F

2021. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb valaki megkérdezi, hogy miért nem randizom, csak megmutatom neki ezt a kérdést. XD
2021. nov. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak az volt, hogy elég nagy cicim van és emiatt kicsit torzult szerencsétlen Mickey egér feje a mellkasomon, ami elég creepy volt így. Erre néha mondta, hogy nem bírja nézni, de ezt is röhögve, aztán megszabadított a felsőtől általában és jókat szexeltünk.

De még így se szólt bele, hogy ne hordjam vagy valami, alvás közben úgyse látta.

Ha nem áll fel neked normálisan a barátnődre, azt nem a pizsicsere fogja megoldani.

2021. nov. 13. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%
És te miben alszik?
2021. nov. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha megnézitek az üzletek kínálatait, elég sok mesefigurás (Snoopy, Mickey-Minnie egér, Hello Kitty, unikornisos stb.) pizsamát és hálóinget árulnak felnőtt nőknek! Igen, lehet venni sima egyszínű (esetleg feliratos) pizsit is! Szerintem sokan inkább az anyagösszetételt nézik (én is), mert nem bírják a műszálas cuccokat! Aztán ott vannak az örök fázósak (én is), akik totál beöltöznek éjszakára! Szerintem az a fontos, hogy jól érezze magát az ember abban amiben alszik! Nyilván nem legyen koszos, és kinyúlt, szakadt.
2021. nov. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem áll fel a miki egérre?
2021. nov. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elég változatos, hogy miben alszom, de biztos messze szaladnék a selyem, szatén stb, tipikus amerikai filmes csodáktól. Jellemzően rövid gatya, top az amiben alszok, ha fázom, akkor hosszúgatya és top kombóban. Kellemes puha, rugalmas anyagokban. Napközben, ha hideg van, nekem is van puha "szőrös jellegű" itthoni gatyám, van olyan is, ami szivecskés, virágzás, vagy épp mesehősös. A párom soha nem sérelmezte se az alvós cuccom, se az "itthonkáimat".

Fura, ha valakinek a mesefigura ekkora probléma.

2021. nov. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy önző: ő jól érzi magát benne, akkor okés.
2021. nov. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vegyél neki ajándékba. Kedves gesztus bunkózás nélkül. Az ég világon semmi slamposság nincs egy tiszta de kényelmes pizsiben. Nem tudom együtt éltek-e, mert ha teszem azt hétvégente alszotok együtt, akkor akár életszerű is lehet a kívánságod, hogy vegyen fel valami szexit ezekre az estékre. De egy hosszútávú együttélés során nem lehet állandóan szexizni, meg úgy kinézni mintha a magazinból lépne ki az ember lánya. Erre jobb ha minden tökéletes szépfiú időben felkészíti magát. Nehogy az a híres potenciájuk megcsappanjon ha az asszony kombiné helyett pofátlanul unikornisos álompuha pizsiben fekszik le aludni.
2021. nov. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
86%

A kérdező szerintem ezzel nyugtatgatja magát, hogy nem áll fel a kukacka. 😅

Érdekes, az én páromnak, ha mackóalsóban és állatkás zokniban vagyok, akkor is olyan, mint a cövek, ha úgy van. 😉

2021. nov. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!