Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el a barátnőmnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátnőmnek, hogy nagyon kiábrándít a pizsamája?

Figyelt kérdés

2021. nov. 12. 23:28
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy direkt vesz fel olyat, ami nem izgató számodra. Mert lehet hogy így tudja hogy nyugodtabban el tudsz aludni ( nem akar felizgatni olyankor amikor mindketten álmosak vagytok)

De alváshoz egyébként is kényelmesebbek a bő dolgok.

2021. nov. 13. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
0%
#21 Hűha, micsoda körmönfont logikával felépített magyarázat a slamposságra. Zseniális.
2021. nov. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Eddig egy exemnek volt ezzel kifogása. Ő kerekperec megmondta, hogy nem tetszik neki ez a pizsama, hanyagoljam. Teljesen átlagos, kétrészes pizsamáról beszéltünk, nem lyukas, nem kopott.. Semmi ilyesmi. Elmondása alapján mikor ez volt rajtam este, emiatt nem volt kedve velem szexelni. Mondanom sem kell, a pizsi elhagyása nem oldott meg semmit... Úgyhogy én szkeptikus vagyok ezekkel kapcsolatban. De ha tényleg úgy gondolod, hogy csak magával a ruhadarabbal van a probléma, és egyébként más öltözékben, vagy meztelenül minden okés, akkor keressetek együtt olyan hálóruhát, amivel kapcsolatban nincs ez az érzésed. De azt valóban ne várd, hogy télen is apró alvósruhákban sz.xizzen neked. Funkcionalitása van annak a ruhadarabnak, és szerintem fontos hogy kényelmesen érezze magát benne, különben nem lesz pihentető az alvás.
2021. nov. 13. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
95%
Nekem bizony nem kéne ilyen felszínes pasi. Ha már a pizsamámba is beleköt,a többibe jobb ha bele sem gondolok. Könyörgök,az alvásra való,nem mindegy??
2021. nov. 13. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
100%
#22 Miért slampos egy sima pizsama (főleg télen)? Ha lyukas, koszos, azt még megértem, de ti itt nem is erről vitáztok. Szerintetek egy nőnek mindig csipkés tangában és melltartóban kéne aludnia, vagy mi? A vőlegényem akkor is "rámmászik",mikor (most) télen trikóban, hosszú alsóban és (vigyázzá') sokszor a nadrágomra ráhúzott zokniban vagyok. És nehogy agyvérzést kapj, de van nyuszis, pandamacis és cicás is. 😅
2021. nov. 13. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi van, ha neked nem tetszik a pizsamája? Semmi. Alvás közben csukva van a szemed. 🙈 A Föld ne forogjon körülötted?
2021. nov. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
87%
Ha nincs hozzá monogramos, hímzett zsebkendője, akkor dobjad. Én azt tenném.
2021. nov. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%
fűts be, akkor nem kell pizsi
2021. nov. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Az én barátnőm pizsamái/alvós cuccai tetszenek, kivéve egy, egy atléta jellegű hosszú ruha. Megjegyeztem magamban, hogy hmmm... ez annyira nem jön be. És azzal a lendülettel tovább is léptem. Tőlem alvásra akár kopott, lyukas, barna alapon rózsaszín pöttyös pizsamát is használhat. Kit érdekel miben alszik? Ha meg szexre kerülne a sor, leveszem róla. Ennyi :D

Amúgy meg az elején írta jól valaki, ha ilyen jellegű dolog nem tetszik, akkor ne azt szidd, hanem dícsérd amikor tetszetős ruhában van pl. De hogy mit vesz fel, pláne pizsinek, hagy legyen már az ő döntése.

2021. nov. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim válasza:
4%
Hasonló cipőben jártam én is. Mikor össze jöttem barátnőmmel akkor csak ilyen kinyúlt pamut pizsamában aludt velem is. Teljesen kiábrándított. Majd vettem neki pár szatén pizsit hálóinget, és megmondtam neki ha akar szexet ebbe alszik, mivel engem jobban felizgat így a látványa is. Azóta csak ilyenben alszik.
2021. nov. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!