Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kellene fizetnem a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene fizetnem a páromnak mert nála lakom?

Figyelt kérdés
Már pár éve összeköltöztünk a párommal. Viszont mostanában ha összeveszünk azt vágja a fejemhez, hogy én miért nem fizetek semmit a rezsibe. Ez tényleg így van. Nem szoktam bele adni ebbe a részébe. Ez az ő háza és lehet buta gondolat de ha én nem lennék ott akkor is fieztnie kéne a rezsit. És szerintem egy férfi részéről nem szép dolog ezt a barátnöje fejéhez vágni vagy egyáltalán ilyet elvárni, hogy én fizessem a számlát mert ott vagyok. És mielőtt azt hinnétek vagy jönnének a hasonló üzenetek nem élősködöm rajta!. Nem tart el engem. Ruhákat, pipere cuccok, tankolás , autó..stb magam fizetem. A bevásárlást javarészt én intézem (én fizetem) ha programozunk ugyanúgy kiveszem a részem. Egyszer ő fizet egyszer én. Közösen álljuk. Igyekszem odafigyelni, hogy amiben nőként tudok részt vállalni azt meg is tegyem.

2022. jan. 17. 20:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha gondoskodnod kell róla, mint egy gyerekről, akkor életképtelen.
2022. jan. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
47%

“Ez az ő háza és lehet buta gondolat de ha én nem lennék ott akkor is fieztnie kéne a rezsit.”


Egy ember fele annyit fogyaszt, mint kettő.

2022. jan. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
95%
22 De érted, minden mást meg ő fizet.Az egész havi bevásárlást kajával, pipere cuccokkal, háztartásba szükséges dolgokat.Programokon a saját részét, emellett ő végzi egyedül az összes házimunkát.A kérdezőt teljesen kihasználja a pasija és még így is neki áll feljebb.
2022. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
97%

Férfitol nem szép dolog....


Annyira elítélem a hátrányos megkülönböztetést. Miert van szükség erre ?

2022. jan. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom, vegyesek az érzéseim. Ha ennyire érdeklik őt az anyagaik, akkor fizessétek közösen, fele fele. Meg havonta felesbe dobjatok össze pénzt kajára, meg persze a házi munkából is vegye ki a részét, mert az ő lakása..


Az ilyen ruha, meg saját kocsi benzin stb. Szerintem természetes, hogy a szarjait mindenki saját magának fizetni. Főleg ilyen elszámoltató kapcsolatban.

2022. jan. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
Ha kb mindig te fizeted a kaját/bevásárlást, akkor egyáltalán nem jogos rezsipénzt kérnie
2022. jan. 18. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha őt ennyire zavarja az, hogy nem szállsz be a rezsibe, akkor érdemes felezni a rezsit.


Cserébe én a bevásárlást is felezném.


Amúgy minden lehet jó, amíg nektek megfelel. Neki eddig tartott, amíg megfelelt, innentől akkor próbáljátok ki másképp.

2022. jan. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
21%
Ti nem összeköltöztetek, hanem te költöztél rá a nyakára. A rezsi akkor is lenne, de nyilván egy emberre kevesebb, mint kettőre, vagy te nem használsz vizet, meg villanyt? Szerintem az alap egy kapcsolatban, hogy az ember a szükségleteit magának fizeti, nem a másiktól várja. Nőként mindenben is részt tudsz venni, én pl a 72 lépcsőfokon a fele vásárolt cuccot felviszem, ehhez nem kuki kell, hanem kéz.
2022. jan. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
55%
Milyen igaza van, hogy hozzád vàgta.Tankolásod, ruha, pepere még jó, hogy Te fizeted.Kinek kellene még is? A házi munka, gyerek nem a nő dolga, ezek közös vállalások. Ő is koszol, takarítson.Gyerek meg nem is kérdés, hogy közös feladat, nem csak megcsinálni kell és letudni.
2022. jan. 18. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

Add vissza neki ezt, költözzetek hozzád és vágd ezt a fejéhez.


Én ezt tenném

2022. jan. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!