Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kellene fizetnem a páromnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene fizetnem a páromnak mert nála lakom?

Figyelt kérdés
Már pár éve összeköltöztünk a párommal. Viszont mostanában ha összeveszünk azt vágja a fejemhez, hogy én miért nem fizetek semmit a rezsibe. Ez tényleg így van. Nem szoktam bele adni ebbe a részébe. Ez az ő háza és lehet buta gondolat de ha én nem lennék ott akkor is fieztnie kéne a rezsit. És szerintem egy férfi részéről nem szép dolog ezt a barátnöje fejéhez vágni vagy egyáltalán ilyet elvárni, hogy én fizessem a számlát mert ott vagyok. És mielőtt azt hinnétek vagy jönnének a hasonló üzenetek nem élősködöm rajta!. Nem tart el engem. Ruhákat, pipere cuccok, tankolás , autó..stb magam fizetem. A bevásárlást javarészt én intézem (én fizetem) ha programozunk ugyanúgy kiveszem a részem. Egyszer ő fizet egyszer én. Közösen álljuk. Igyekszem odafigyelni, hogy amiben nőként tudok részt vállalni azt meg is tegyem.

2022. jan. 17. 20:25
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem troll vagy ásd el magad
2022. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%

A megélhetésben a bevásárlás messze többe kerül havonta mint a rezsi, szóval nagyon nem jártál jól, ki vagy használva.

Zárójelben megjegyzem, hogy a vizet, villanyt, gázt stb te is hasznàlod. Ezáltal nagyobb a rezsi összege is. Az lenne az igazságos ha feleznétek minden költséget, mert szerintem jelenleg te adsz többet bele anyagilag, a leírásod alapján. Szóval vagy keress normális pasit aki nem ekkora gyökér és tud számolni, vagy ezt beszéld meg a mostani pároddal ha vele szeretnèl maradni..hamar rá fog jönni hogy jobban járt volna ha kussol😂😂😂

2022. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!