Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm hozzám akar költözni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hozzám akar költözni, mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Szeretném a lakás minden részét beforozni, majd egy ügyvéddel íratni szerződést, hogy amikor O bejött akkor ezek voltak ott ebben az állapotban. Hogyha il,én szerződést iratok vele, majd szakitunk, akkor rinyalhat, hogy a tévé pl az övé és magával vinni, vagy ez bevéd engem? Bejelentkezni nyilván nem fogom engedni a lakásba.
2022. máj. 16. 07:23
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 A kérdező kommentje:
Most mi abban a görénység hogy a saját magántulajdonomat amiért én dolgoztam meg védeni akarom? Nem veszek el én tőle semmit, még bérleti díjjat sem kell fizetnie, de azt sem szeretném hogyha szakítás esetén bármi követelése lenne felém.
2022. máj. 16. 08:05
 12/69 anonim ***** válasza:
100%
Miért költözöl vele össze, ha szerinted vinné a tévédet?
2022. máj. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
0%
Hogyne lenne vagyonközösség 5 év után! Most váltam, tudom. A bíró pont ezt taglalgatta, hogy a házasság előtt mióta éltünk együtt.
2022. máj. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 A kérdező kommentje:
Mindre fel kell készülni
2022. máj. 16. 08:16
 15/69 anonim ***** válasza:
2%

Kicsit túlzás, amit akarsz csinálni, de bőven elég ha fotózol, szerintem az bizonyítja, hogy mi volt a tiéd. Illetve 5 év múlva egy 8 éves tv-re nem tudja azt mondani a lány, hogy azt ő vette 2 éve.


Én csak házasság esetén szeretnék szerződést kötni, a nagyobb értékű dolgokat íratnám bele.

2022. máj. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
93%
Nem neked való ez az összeköltözösdi.
2022. máj. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
55%
Csak szólok. Magyarországon lakcim bejelentési kötelezettség van.
2022. máj. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
100%

"5év bizonyított együttélés után vagOnközösség lesz,"


Ne terjessz baromságot. Élettársaknál az osztozás szerzés arányában megy. Semmilyen vagyonközösség nem lesz sohasem.

Az csak házasság esetén van, és egyedül ott van olyan, hogy beleszámítják azt is, amikor még nem voltak házasok, de együtt éltek. Szerintem te ezzel kevered a dolgokat.

2022. máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
81%

"még bérleti díjjat sem kell fizetnie"


Költözzön veled össze a halál f.sza.

2022. máj. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 A kérdező kommentje:
jah hogy lakcím bejelentési kötelezettség van, köszönöm hogy szóltál, akkor nem költözik sehova, mert hogy az én lakásomba bejelentkezni senki sem fog az is biztos:)
2022. máj. 16. 09:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!