Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm hozzám akar költözni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hozzám akar költözni, mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Szeretném a lakás minden részét beforozni, majd egy ügyvéddel íratni szerződést, hogy amikor O bejött akkor ezek voltak ott ebben az állapotban. Hogyha il,én szerződést iratok vele, majd szakitunk, akkor rinyalhat, hogy a tévé pl az övé és magával vinni, vagy ez bevéd engem? Bejelentkezni nyilván nem fogom engedni a lakásba.
2022. máj. 16. 07:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget már meg is írtam neki hogy ide biztosan nem fog beköltözni:)
2022. máj. 16. 10:08
 32/69 anonim ***** válasza:
23%

"bevéd"


Sírni tudok az ilyen szavaktól.

2022. máj. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
81%
31: Hálaistennek...
2022. máj. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is Hála az Istennek hogy ezeket még időben megtudtam és nem kell azon rettegnem, hogy nem tudok tőle megszabadulni, meg hogy egyes vagyontárgyaimat magával akarja majd vinni, ne adj Isten még a megtakarításaimból is akar magának valamit.
2022. máj. 16. 10:11
 35/69 anonim ***** válasza:
91%

Ez egy 2022-es cikk. Érdekes ez az esetismertetés. Szóval szerintem mindenki esete más és más, csak egy jogvégzett ember tudna rá érdemben válaszolni, hogy mikor van az adott ember jogilag tutira levédve.


[link]


Ha a kérdező nem bízik meg a barátnőjében akkor inkább ne költözzön vele össze, mert egy párkapcsolat egyik alapköve a kölcsönös tiszteleten kívül a bizalom. Ebben az esetben ez nincs meg (persze én nem ismerem a barátnőjét, ő tudja hogy miért nem lehet benne megbízni). A jó kompromisszumkészség és az minőségi kommunikáció csodákra képes.

2022. máj. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:
Köszönönöm nagyon jó cikk. Ugye ha még nem éltünk együtt, csak párkapcsolat van akkor semmit nem követelhet rajtam? Nem találhatja ki hogy a megtakarításaimhoz bármi köze is van?
2022. máj. 16. 10:14
 37/69 anonim ***** válasza:
91%
Nincs is csajod, te phasz.
2022. máj. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
81%

Hú de szánalmas vagy kérdező!

Szerintem sincs nőd. Nem is volt, nem is lesz.

2022. máj. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
100%
#36: Nyugodj meg, nem követelhet semmit a barátnőd. De ami engem erdekelne: barátnőd meg az illető? Mert ha én kapnek egy ilyen emailt, pillanatokon belül szingli lennék.😊 Pedig az alapokkal egyetértek, én is házassági szerződéssel mentem férjhez. Nos, hogy folytatódik a kapcsolat?
2022. máj. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 A kérdező kommentje:
Nem tudomm még nem válaszolt, leírtam szépen hivatalosan hogy ide nem fog beköltözni az kizárt, illetve innentől belépni sem a lakásomba, még a végén itt alszik azt kitalálja hogy életvitel szerűen itt él...
2022. máj. 16. 11:30
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!