Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm hozzám akar költözni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hozzám akar költözni, mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Szeretném a lakás minden részét beforozni, majd egy ügyvéddel íratni szerződést, hogy amikor O bejött akkor ezek voltak ott ebben az állapotban. Hogyha il,én szerződést iratok vele, majd szakitunk, akkor rinyalhat, hogy a tévé pl az övé és magával vinni, vagy ez bevéd engem? Bejelentkezni nyilván nem fogom engedni a lakásba.
2022. máj. 16. 07:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:
85%
#49: Valóban, sok sikert kívánok- siker az, hogy elérd, amit szeretnél. A nő remélhetőleg egy okos, szerető partnert, Te meg vagyonod maximális biztonságát! ( Most értékelem egyébként az egykori barátom nagyvonalúságát: úgy történt ugyanis az összeköltözésünk, hogy adott egy kulcsot, én átcuccoltam az enyémből az övébe ( ott maradt a gyerekem, tehát nem adtam ki/el) és éltünk, mint Marci Hevesen. Aztán amikor úgy gondoltuk, hogy már elég volt az együttélésből, akkor kötöttünk egy vagyonjogi szerződést és összeházasodtunk. És olyanok szerepeltek a szerződésben mindkét oldalról, mint házak, nyaralók, autók, megtakarítási számlák. De fogkefe pl nem, pedig az egy veszélyes tárgy, jelezheti, hogy a fogkefe tulaja életvitel szerűen a lakásban lakik.:))
2022. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 anonim ***** válasza:
97%
Kizárt dolog, hogy neked van barátnőd. Ez csak a napi 30 incel kérdés egyike, aminek nem is annyira rejtett célja, hogy pénzéhes dögnek titulálhasd a nőket. Ne aggódj, a guminő nem fogja elvinni a tv-t tőled (vagyis anyukád lakásából, mert nyilván még együtt éltek).
2022. máj. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem itt:), de mindegy mindenki azt gondol amit akar, azt írta a csaj, hogy ő mindenképpen szeretne velem élni, hozzám tartozni, de szerződést nem fog aláírni semmilyen formában, erre én meg megírtam neki, hogy akkor ide nem fogsz költözni.
2022. máj. 16. 12:49
 54/69 anonim ***** válasza:
100%

#53:

Ha nem vagy troll, akkor felmerül bennem, hogy szereted te egyáltalán a barátnődet? Egy párkapcsolat elvileg érzelmeken alapul és nem szerződéseken.

Én nem azt mondom, hogy agyatlanul ugorjon bele mindenki egy összeköltözésbe/házasságba, de ahogy te nyilatkozol a barátnődről, az olyan mintha nem is szeretnéd. Mintha csak egy lakótársról lenne szó akit nem ismersz, de be akar melléd költözni.

De lehet hogy csak trollkodsz, és azért írsz ilyen stílusban a barátnődről.

Olyan mintha neked tök mindegy lenne, ha ezért szakít veled a barátnőd. Olyan totál érzelemmentes amiket írsz.

Amúgy én nőként pl. aláírnék egy házassági szerződést, ami MINDKETTŐNKET véd. Nekem nincs bajom az ilyesmivel, de csak akkor ha nem egyoldalúan van megfogalmazva.

2022. máj. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 A kérdező kommentje:
Szeretni szeretem, de pont amikor az ember szerelemes tudja a legdurvább hibákat elkövetni, ezért kell észnél lenni. Csak nem tudom bizalmatlan vagyok.
2022. máj. 16. 13:04
 56/69 anonim ***** válasza:
100%

#55

Attól is függ szerintem, hogy mióta ismered. Mert ha pl egy hónap után akar hozzád költözni, és nem vagy biztos benne, hogy ő valóban olyan mint amilyennek gondolod, akkor érthető hogy kicsit tartasz a dologtól.

De ha valaki pl. 1 év párkapcsolat után rászánja magát az összeköltözésre, akkor szerintem bőven volt annyi ideje, hogy megismerje a párját, és egy bizonyos fokú bizalom alakuljon ki benne a másik iránt. De egyébként igaz a mondás, hogy lakva ismerszik meg igazán a másik... Úgyhogy ezzel még jobban elbizonytalanítottalak. :)

2022. máj. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 A kérdező kommentje:
6 hónapja vagyunk együtt, csak iszonyatosan ide akar költözni hozzám... ami nekem nagyon nem szimpatikus.
2022. máj. 16. 13:14
 58/69 anonim ***** válasza:
100%
Fél év még valóban nem olyan sok idő...miért akar annyira odaköltözni? Otthon verik a szülei, vagy mi az oka?
2022. máj. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
76%

Írd fel azt is hogy hány gramm(!) vaj van a hűtőben. Minden eves előtt és után mérd meg. Hát nehogy már egyen a vajadbol😡 mit képzel ez? Sőt! Kérj albérleti dijat+ minden számla fele.

Minden együttlét után dobj neki oda egy 10-est mert szolgáltatást nyújtott.

A lakást is válaszd ketté, hát nehogy már a te kanapédra üljön🙄


Hú, mekkora barmok vannak itt jesszus...

2022. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim ***** válasza:
21%

Jól teszi, ha írásba foglalja.

Egy nyomorult nő miatt így veszett el a berendezett lakásom, bealattomoskodta magát az életembe.

Én hülye, pedig beleszerettem.

Remélem, úgy végzi, ahogy hozzám jött, három fazékkal, és a ruháival.

2022. máj. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!