Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm hozzám akar költözni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hozzám akar költözni, mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
Szeretném a lakás minden részét beforozni, majd egy ügyvéddel íratni szerződést, hogy amikor O bejött akkor ezek voltak ott ebben az állapotban. Hogyha il,én szerződést iratok vele, majd szakitunk, akkor rinyalhat, hogy a tévé pl az övé és magával vinni, vagy ez bevéd engem? Bejelentkezni nyilván nem fogom engedni a lakásba.
2022. máj. 16. 07:23
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
98%
Ha van is nőd már nemsokáig...
2022. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
98%

Dehogy van nője.

Ez is egy szokásos feszültségoldó nőgyűlölő fantáziálgatás.

Örülne, ha szóbaàllna vele bárki.

Szerintem lakása sincs.

2022. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 A kérdező kommentje:
Mi ebben a nőgyűlölet? Sima korrektség, ha nem akar átvágni akkor belemegy a feltételekbe. Ha meg át akar akkor nyilván nem megy bele, de akkor meg úgyis jobban járt mindenki.
2022. máj. 16. 11:42
 44/69 anonim ***** válasza:
98%
#40: Istenkiraly vagy! Hogy ez nem jut az átlag embernek eszébe... Mert ugye hozzád nem lép be a nő, Te nem megy hozza- ugyanezen logika alapjan: kész a fogamzásgátlás. Ez jobb, mint az algopirin térdek közé szorítva.😏 De ha ennyire ovod a magántulajdonod, akkor ezentúl szex sem lesz soha, senkivel? Vagy motelbe mentek? És mi lesz, ha a tulaj nem enged be titeket, nehogy megszerezzetek a tulajdonjogot? Nehéz kérdések ezek....
2022. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 A kérdező kommentje:
kedves 44-es ha bérelek egy hotelszobát egy napra azzal hogy tudom a tulajdonjogát megszerezni? Okosíts ki kérlek!
2022. máj. 16. 11:49
 46/69 anonim ***** válasza:
97%

Mert aki hozzám eljön vendégségbe, az tulajdonjogot szerez?

Ha barátnőd ott alszik, tulajdonjogot szerez?

2022. máj. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam hogy szerez tulajdonjogot...
2022. máj. 16. 11:56
 48/69 anonim ***** válasza:
95%
#47: a 34-ben írtad, hogy mi lesz, ha tárgyakat el akr vinni vagy igényt tart a megtakaritasaidra.... hogyan tehetne ezt tulajdonjog nélkül? Minden esetre: aldasunk rátok, legalább fellendul a metelbiznisz... vagy a nk lecserel egy értelmesre. Sok sikert neked!
2022. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot, nagyon rendes vagy, hogy sok sikert kívánsz!:)
2022. máj. 16. 12:09
 50/69 anonim ***** válasza:
98%
Hagyjátok már, full kamu a kérdés, a kérdező egy kis figyelemre vágyik, hogy foglalkozzanak vele, ennyi az egész.🤣
2022. máj. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!