Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan oldjam meg a munka-edzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjam meg a munka-edzés-férj egyensúlyt?

Figyelt kérdés

32 éves vagyok, kiskoromtól kezdve túlsúlyos. Egész családom az egyébként sajnos. Emiatt nagyon nehéz volt, de végre eljutottam odáig, hogy eldöntöttem, lefogyok. Ennek a hozadéka, hogy hihetetlen, de elkezdtem futni, és imádom. Napi 1-2 óra hosszáig futok, kocogok. A férjem eleinte támogatott, viszont mostanában húzza a száját, amikor veszem fel a futócipőmet.

Megkérdeztem, baj-e hogy megyek, azt szokta mondani, hogy nem, bár néha kicsúszik a száján, hogy vele is maradhatnék. Ő nem fog eljönni velem, ez kizárt. Mindketten dolgozunk, 5-6-kor érünk haza, én olyan 6-fél 7-től megyek, legkésőbb 8-kor hazaérek. Akkor már fáradt vagyok, csinálunk kaját másnapra, 10-kor fekszünk aludni.


Fontos számomra a futás, és a férjem is, igaza van és lelkiismeretfurdalásom van néha, amikor megyek. Mit tegyek? Itt most a testem+lelkem állapota áll szemben a lelkem+szívem állapotával.



2022. júl. 9. 19:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
96%
#10 vagyok, a szexuális dolgokat én nem keverem mással, és nem pártolom az egyoldalú dolgokat.
2022. júl. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

"Ő nem fog eljönni velem, ez kizárt."

Fontos az egészséged, menj.

"Megkérdeztem, baj-e hogy megyek" - ne akarj neki megfelelni.

Ne húzza a száját, mondja meg, hogy mit szeretne, és arra IS kerítsetek sort.

2022. júl. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon nem a megfelelő emberhez mentél férjhez, kérdező.
2022. júl. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értem, mindennap együtt fekszetek keltek, együtt éltek, nem az van, hogy te Szicíliába, ő meg itthon..


Ez valami dedó? nehogy már baj legyen.. Talán kibírja azt a napi 1 órát nélküled.. Jézusom..

2022. júl. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Hogyan oldjam meg a munka-edzés-férj egyensúlyt?"

Miért neked kéne megoldanod? Ketten vagytok rá.

2022. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kerékpárral se menne el veled?
2022. júl. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ugyanezt a férjed csinálná, akkor neked oké lenne? Mert hát ő is mehetne minden nap olyan hobbit űzni, mondjuk focizni vagy sörözni, amihez neked nincs kedved. Nem hiszem, hogy egymást kellene folyton szórakoztatni. De ha eddig mást csináltatok, ami hiányzik neki, azért valami kompromisszumot kellene hoznod, mondjuk heti 3x vagy csak max. 1 óra vagy menj reggel. Mert most tényleg kicsit olyan, mintha pont mikor hazaér, te elfutnál előle. Szoktatok egyébként minőségi időt tölteni együtt, kettesben, legalább hétvégén? Lehet tényleg olyasmi indok a szívedben, ami miatt jogos a bűntudatod? Mondjuk tényleg unalmasnak tartod őt, akinek nincs semmi hobbija, veled nincs már érdekes közös téma, ellaposodott a kapcsolat...? Ezeket csak te tudod.
2022. júl. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem értem mit kell szóvá tenni h úristen elmegy egy kicsit egyedül és akkor mi van??!! - hihetetlen manapság minden apró sza.ból gondot kreálnak..
2022. júl. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!