Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Külön programok vs. házimunka?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön programok vs. házimunka? Hogy van idő mindenre?

Figyelt kérdés

Itt sok kérdésnél/válasznál látom hogy sok párnak fontos hogy külön is szervezzenek programokat, pl. munka után elmenjenek valahova a párjuk nélkül.


Aki így él annak szólna a kérdésem: ezt hogy logisztikázzátok ki?


Mi ha munkából a lehető leggyorsabban rohanunk haza, akkor házimunka-vacsora-fürdés után még pont van kb egy óránk nézni valami sorozatot vagy beszélgetni vagy sétálni egyet vagy bármi hasonló, mielőtt mennénk aludni.

Szóval ha akarnánk bármit csinálni külön, akkor aznap vagy egymásra nem lenne semennyi időnk, vagy szaladna a ház, nem lenne kajánk, stb.


Mindketten teljes munkaidőben dolgozunk. Fiatalok vagyunk, kevés szabadnapunk van.


Mások hogy csinálják hogy ennyi idejük van? Hogy néz ki egy olyan nap amikor külön programra is mentek?


2022. aug. 12. 11:10
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
73%
Áhh. értem. Szóval mindenre van kifogás.
2022. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:

Ja, és: "Hétvégén mizu?" - szabadidő.

Vagy nagyobb projektek intézése ami nem fér bele hétköznapokon, pl terasz burkolás és hasonlók, ha épp van ilyen feladat. Ha nincs, akkor pihenés / közös program, amire nem annyira van időnk hétközben.

2022. aug. 12. 12:57
 23/51 A kérdező kommentje:

#21

Melyik volt a kifogás? :D

2022. aug. 12. 13:02
 24/51 anonim ***** válasza:
82%
Továbbra sem értjük, hogy mire megy el napi másfél óra, főleg ha ketten csináljátok. A hétvégéitek pedig ezek szerint szabadok, mert akkor nem takarítotok, olyankor nincs idő külön programokra? Nem ismerek embert, akinek ne lenne ideje a barátaira, csak olyat ismerek, aki kifogásokat gyárt, mert össze van nőve a párjával és a barátait már leszarja.
2022. aug. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

#24

Leírtam, hogy mire megy el. Ahogy amúgy azt is írtam, hogy 6 KÖRÜL érünk haza, értsd: ha nincs túlóra, baleset, vonatkésés, tömeg a benzinkúton, nem kell beugrani hazafele sehova, stb. A minap pl fél óra volt tankolni, akkora sor van a kúton sokszor. A "másfél óra" az egy nagyjábóli becslés.

Egyébként nem a barátokról volt szó, velük hétvégente tudunk találkozni.

Inkább az hogy én lehet hogy elkezdenék edzeni, a párom rendberakna egy régi autót hobbiautónak, ilyesmik. Ezekre nem annyira van időnk, akkor tényleg alsó hangon este 8-kor esnénk haza.

Hétvégén szeretünk végre szabadidőt tölteni együtt, kettesben vagy a barátainkkal, hiszen egész héten rohangálunk és külön vagyunk.

Szerintem az nem kifogás, hogy a tisztaság és a kert fontosabb nekünk mint egy új hobbi bevezetése. Arra lettem volna kíváncsi, hogy akinek ezek a dolgok egymás MELLETT (nem helyett) elférnek, azok hogy csinálják.

2022. aug. 12. 14:01
 26/51 anonim ***** válasza:
77%
Házimunka? Arra a heti 2 óra takarításra gondolsz és arra a heti két alkalommal egy óra főzésre és mosogatásra? Ne viccelj már, nem vagyok kényszerbeteg, hogy napi szinten órákig súroljam a padlót és főzőcskézzek. Nem vagyok saját magam ellensége.
2022. aug. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:

Minden nap tanul valami újat az ember, ezek szerint ha nem akarok megfulladni és nem akarok fekete retkes kádban fürdeni, meg égett szagú sütőben készíteni az ételt akkor kényszerbeteg vagyok. :D

Gondolom mindenki képzett pszichológus/pszichiáter aki itt felállította a diagnózist.

2022. aug. 12. 15:49
 28/51 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell minden nap házimunka. Ne mondd már, hogy a fürdő kitakarítás és porszívózás két ember esti idejét igényli? :)

Egy napot meg kibírtok közös filmnézés nélkül.

2022. aug. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
72%

"ezek szerint ha nem akarok megfulladni és nem akarok fekete retkes kádban fürdeni"


Ha mindenki tisztán hagyná maga után a kádat, akkor nem kellene hetente órákig dzsuvázni. Ez a többire is vonatkozik. Hetente 2x mosogattok? AZt meg hogy? Kaja után 5 perc alatt kész, amikor éppen esztek.

2022. aug. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:

#29


"Ha mindenki tisztán hagyná maga után a kádat, akkor nem kellene hetente órákig dzsuvázni"

Akkor minden nap kellene zsíroldóval sikálni, nem tudom az miért lenne gyorsabb.


"Hetente 2x mosogattok"

Nem, de a többi napon általában van 2 db kés. Főzés után viszont több idő.

2022. aug. 12. 16:01
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!