Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért "halt ki" a kapcsolatokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "halt ki" a kapcsolatokból a másik iránti figyelem és gondoskodás ?

Figyelt kérdés

Legalábbis a környezetemben ezt látom.


Mindig rávágják elsőre h csinálja meg maga, meg nehogy már megcsináljam.


Pl szüleimnél: anyám ugyanúgy dolgozik stb, de evidens h este kerül vlmi vacsi az asztalra.

Nem azért mert apám nem tudná megcsinálni..


Nálunk barátnőm merőben más. Totál nem érdekli h kerül e vacsi az asztalra ( bármi is) este.


Ezek csak példák


2022. dec. 15. 08:58
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
90%
Te miért nem kedveskedsz a barátnődnek minden este meleg vacsorával? Miért halt ki belőled a gondoskodás?
2022. dec. 15. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
91%
És te csak elvársz egy kapcsolatban, vagy arra is figyelsz, hogy te mit tudsz adni, tenni a másiknak? Lehet a barátnőd utál főzni és nem is ez a szeretetnyelve, de lehet 20 másik módon kifejezi, hogy szeret. Te milyen módokon kedveskedsz neki? Biztos ő is elvárna olyasmit, amit te nem nyújtasz neki.
2022. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
95%

???

NYILVÁN nem az egyik fél feladata kiszolgálni a másikat.


Sajnálatos hogy egy darabig így működött többnyire.


Ha mindketten melóztok akkor alap, hogy az otthoni feladatok is közösek.

2022. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem halt ki, csak nem éri meg.

Csináltam a volt férjem mellett, rohadtul nem is voltam megbecsülve. Mostani férjemmel mindketten oda tesszük magunkat, senki nem a másik csicskája.

2022. dec. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is gondoskodsz a párodról, csinálsz otthon házimunkát, akkor még érthető is, amit írsz. De én sok helyen azt láttam, hogy nem ez van.

Sok férfiban sajnos az van meg, hogy részéről az a gondoskodás, hogy elmegy reggel dolgozni, este meg hazajön, leteszi a pénzt és kész. Csak az a helyzet, hogy mióta ezt a nők is meg tudják csinálni, és többnyire meg is csinálják, hogy dolgoznak, már ők is érzik, hogy ennyi nem elég, mert ha ők is csak annyit tennének, mint a férfiak, akkor rájuk rohadna a ház, a gyerekeket meg elvinné a gyámügy.

Nekem kivételesen segítőkész párom van, de még így is volt olyan az együttélésünk elején, hogy el kellett neki magyaráznom, hogy az, hogy a hétvégén egyszer elmosogatott meg felporszívózott, az egyáltalán nem sok munka. Nagyon el vannak egyes férfiak tévedve sajnos.

2022. dec. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
89%
Miért kéne leképezni a szüleid kapcsolatát? Nem látod, anyádnak mekkora szopás az élete?
2022. dec. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
85%

A lányok már nem ülnek egész nap otthon kézimunkázva és Jane Austint olvasva...

... A nő a férfi tulajdona a világ kezdete óta. Ezt így nem tűrhetjük már tovább !

🤭

2022. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
75%

"Az ilyen kidobott feministáknak jutott ez a puffogás a fórumokon, ha már nekik nem jut "farok", rohadjon meg más is....

Tudod, könnyú úgy tippeket adni, ha nem áll semmi mögötte. Főleg ha még kiélheti a frusztációit is, pláne ha kap érte visszaigazolást, milyen f.szacsaj."


Tartsd meg a farkakat nyugodtan magadnak ! Az élet gyönyörű számomra ,farok nélkül ! Legyél nyugodtan valaki cselédje , ha ez neked megéri! Nekem nem ! De ehez neked semmi közöd!

Te vagy az a fajta állat , aki az elvált megcsalt nőknek jól megmondja a frankót , hogy biztos az ő hibájuk , nem adtak meg mondent a herének!

2022. dec. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
93%

"Nálunk barátnőm merőben más. Totál nem érdekli h kerül e vacsi az asztalra ( bármi is) este."


Téged érdekel? Miért evidens, hogy ezzel neki kéne foglalkoznia? Én pl utálok főzni, ha én főzök, az nem gondoskodás, csak finnyás vagyok és sok ételt csak úgy szeretem, ahogy én készítem, de közben a fozesnek gyűlölöm minden percét. Sütit sütni, na azt szoktam kedvessegbol.


Egyébként nem a figyelem és gondoskodás halt ki, egyszerűen csak egyre többen vannak, akik nem hagyják, hogy ezzel a másik gátlástalanul visszaéljen és elvárás legyen belőle. Az kedvesség és figyelem, ha a párom hoz nekem Lindort, mert tudja, hogy az a kedvencem, az is kedvesség, hogy főzök neki kávét, ha előbb kelek fel, mint ő (én nem kávézom), de egyik sem egy állandó elvárás a másik felé.

2022. dec. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
99%
Mi együtt szoktunk főzni a párommal, imádjuk. Állandóan hülyéskedik közben, én meg a nevetéstől alig tudok dolgozni. Ő mosogatni is szeret, viszont takarítani utál, én viszont szeretek takarítani. Mindig megkérdezi hogy fázok e, ha igen mond ilyeneket hogy mit hogy hordjak, aggódik értem :) és ha fáradt vagyok rámparancsol hogy pihenjek. Nagyon jó vele lenni emiatt, korábbi páromat sose érdekelte hogy vagyok, csak a szöveg ment hogy szeret, de valójában nem éreztem.
2022. dec. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!