Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért "halt ki" a kapcsolatokb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "halt ki" a kapcsolatokból a másik iránti figyelem és gondoskodás ?

Figyelt kérdés

Legalábbis a környezetemben ezt látom.


Mindig rávágják elsőre h csinálja meg maga, meg nehogy már megcsináljam.


Pl szüleimnél: anyám ugyanúgy dolgozik stb, de evidens h este kerül vlmi vacsi az asztalra.

Nem azért mert apám nem tudná megcsinálni..


Nálunk barátnőm merőben más. Totál nem érdekli h kerül e vacsi az asztalra ( bármi is) este.


Ezek csak példák


2022. dec. 15. 08:58
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%

Ez baromság.

Te is gondoskodhatsz a barátnődről például. Ne legyen ennyire alap, hogy mindent a nőnek kell megoldania, kiszolgálnia téged. Nem a cseléded.

A gondoskodásnak oda-vissza kellene jelen lenni a kapcsolatban.

Te mit teszel meg érte?

A házimunkát ne mond, hiszen ott élsz, koszolsz, az nem segítség, hogy magad után rendet teszel, ennek teljesen evidensnek kellene lennie...

Nálunk pl, férjem nem tud főzni, de amíg én főzök, ő a lakás többi részét rakja rendbe. Így előbb össze tudunk bújni ;)

Komolyan néhány itteni kérdés alapján úgy érzem, megfogtam az isten lábát a férjemmel :D

2022. dec. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%

"az a magvas igazság, hogy ezek nagyjából kiegyenlítik egymást ("


Ja, csak az egyikért pénz kapsz, a másikért nem.

És ha nem vagy közös kasszán valakivel, akkor ne lopdd el az idejét, ugyanis az sem közös.

2022. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

Én is megcsinálom a házimunkát szó nélkül nem a viszonzatlan kiszolgálásra gondolok..


Ő ha megkér segítek,vagy saját dolgom is félre teszem,vagy legalább nem felejtem el..

Ha tudom több dolga van akkor igyekszek könnyíteni az itthoni dolgokból..de ezt fordítva nem kapom vissta

2022. dec. 15. 22:37
 44/46 anonim ***** válasza:
100%

"megcsinálom a házimunkát szó nélkül"


"Ő ha megkér segítek"

2022. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
100%

"Pl szüleimnél: anyám ugyanúgy dolgozik stb, de evidens h este kerül vlmi vacsi az asztalra.


Nem azért mert apám nem tudná megcsinálni.."


Ès itt hol van az egymás iránti gondoskodás? Mert èn nem látom. Ez csak a règi rossz berögződès, hogy a nő dolga ezzel foglalkozni, ès kiszolgálni a fèrjet. Apád mit csinál "cserèbe"?


Te miben vagy gondoskodó a barátnőd felè?

2022. dec. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
85%

"Ha tudom több dolga van akkor igyekszek könnyíteni az itthoni dolgokból..de ezt fordítva nem kapom vissta"


Mit könnyítesz? Vègzel házimunkát? Kutya közelessèged, az nem gondoskodás. Te mikor csináltál magatoknak vacsit?

2022. dec. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!