Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van egy férfi, 40 éves, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, 40 éves, az édesanyjával lakik, mennyire élhető egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ott is szeretne maradni, vagy építkezni a telken.Mivel az édesanyja egyedül van, nem szeretné egyedül hagyni. Viszont szeretne boldog lenni nyilván, itt a nyár, hamarosan, szeretné valakivel együtt megélni az életet.

2023. márc. 22. 10:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 A kérdező kommentje:

Kedves 29.es!

Vannak normális anyósjelöltek is akik reálisan látják a gyereküket, és nem mindig a saját fiúknak/lányoknak adnak igazat.

2023. márc. 22. 12:23
 32/75 anonim ***** válasza:
25%

De még is milyen formában és meddig lenne így?


Most úgymond egy légtérben élnek? közös a fürdő konyha? figyelni kellene, hogy este 22 után már ne hangoskodjatok ilyenek?

---> mert az k**úrvára sz**ar.


És gondolom nem egy fél éven belül lesz ott építkezés...sőt talán évekig elhúzódhat...

2023. márc. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/75 A kérdező kommentje:
Igen ez így van. Nem most lenne nyilván, és közös telekre.
2023. márc. 22. 13:33
 34/75 anonim ***** válasza:
75%

Olyan sűrűbben előfordul, hogy beépítik a tetőteret külön bejárattal, vagy a telekre még 1 ház...


De ez nem most lesz....És ha ezt még el is fogadja valaki, mert elsőre sokan elfogadják, hogy biztos jó lesz...de nem mindig. Van ahol ez évek után bukik ki és az odaköltözött fél menekül onnan....persze van ahol működik, hogy anyós a szomszédban.


Nem tudom 🙂 Sok függ az anyóson és természetesen az anyós gyerekén is...


És ha még normális is és képes lennél ott élni mellette...még mindig lenne legalább 2 év míg egy légtérben kellene élned vele...


Ha még a kapcsolat nagyon az elején van, és túl sok a kétség, akkor talán jobb nem folytatni, minthogy 1 év után már kínlódás van.

2023. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 A kérdező kommentje:
Ez lutri az a baj. Gondolom mindenkit zavar az anyós jelenléte, csak valaki könnyebben valaki nehezebben tolerálja. Úgymond a menynek, azért magábab kell tartania ha zavarja valami anyóssal kapcsolatban.
2023. márc. 22. 13:48
 36/75 anonim ***** válasza:
78%
Meg ugye mindenki ismeri magát annyira, hogy egy fasz meg egy házikó megéri-e tűrni.
2023. márc. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ.
2023. márc. 22. 14:39
 38/75 anonim ***** válasza:
70%
Van majdnem 40 valasz, mindez egyetlen sikersztori nelkul. Szerintem vagj bele, neked sikerulni fog.
2023. márc. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező...régen azért laktak együtt, mert nem volt pénz elköltözni. Rákényszerültek. Ilyenkor jött az, hogy megmérgezték a nők egymást, ha rossz volt a viszony, ami sosem derült ki. Nekem is van férfi ismerősöm, ötvenvalahány éves, egy telken van a házuk a mamával, de egy házban élnek gyakorlatilag, mert így anyagilag jobb. Na...ez esetben a férfi számára a mama az Istennő. Mama jól főz, mama így, mama úgy. Egy rendes ember, de a mamát soha nem tudtam volna überelni, ezért csak barátság lett kapcsolat helyett. Én nem óhajtok versenyezni, úgy főzni, mint a mama és egyebek, mert én nem a mama vagyok, hanem én. Persze, a tudáson csiszolni sosem árt, de más életét nem óhajtottam élni. Mert a fiú-anya kapcsolat ez esetben lehet annyira erős, hogy te csak másodhegedűs leszel. Én soha nem mentem bele ilyen kapcsolatba, nekem ez alapelvem volt.
2023. márc. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
70%
3-as....5 perce hangosan röhögök...megakadt a szemed... :D
2023. márc. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!