Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van egy férfi, 40 éves, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, 40 éves, az édesanyjával lakik, mennyire élhető egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ott is szeretne maradni, vagy építkezni a telken.Mivel az édesanyja egyedül van, nem szeretné egyedül hagyni. Viszont szeretne boldog lenni nyilván, itt a nyár, hamarosan, szeretné valakivel együtt megélni az életet.

2023. márc. 22. 10:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
16%

ismerek olyat, hogy a 40 férfi jött el anyukától, de hiába a több száz km, ha hetente mindig felhivja..nem alakul ki mély kötödés ott ahol 40 évesen is az anyuka meghatározó a férfi életében..

ott nincs olyan, hogy mi együtt, hanem csomagként ott a "mama"-anyuka stb...


és csak 2.ként lehet a partner, első az anyuka az életében..


mindaddig amig ebben a sorrendben van, és a szülő irányit, mit hogyan stb addig nem beszélhetünk párkapcsolatról!

2023. ápr. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
68%
59# szerintem az anyós gyűlölet okkal alakul ki és nem úgy hogy odamegy valaki a párja anyjához és elkezdi utálni. Tesznek az ilyen típusú anyósok érte bőven és ahogy tapasztalatom életük utolsó pillanatáig ártanak.errol ennyit, ez nem kitaláció hanem sajnos ez a szomorú igazság.. Persze a kivétel erősíti a szabályt
2023. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
74%

61, ez buta általánosítás…

Ismersz egy ilyet, akkor mindenki aki jóban van a szüleivel ilyen? Ne általánosís ennyire, párom 8000km-ről is napi szinten tartotta a kapcsolatot az anyukájával, de soha semmi beleszólása nem volt anyósomnak az életünkbe, tanácsa mindig meg volt hallgatva, de felnőtt férfi el tudja dönteni mit fogad meg, mit nem.

2023. ápr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
88%
Én meg olyan csajjal ismerkedem aki 30 évesen az anyja melletti szobában lakik és az anyja is még a mai napig az anyjánál lakik. Tehát lány+anya+mama egy házban. Nos? Meneküljek?
2023. ápr. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
0%
Fúha abból lehet ám a frankó vérfertőző édesnégyest összehozni, hú de kipróbálnám :)
2023. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
56%

Olvastam a hozzászólásokat. Ez a m@gy@r mentalitás! Az senkinek nem jut eszébe, h lehet annyira hálás h fölnevelte őt az édesanyja, h öregségére nem hagyja magára. Mert a CSALÁD ezt jelenti! Összetartás, szeretet, támogatás az összes generációval együtt. Tehát neki van szíve! - Ez kb olyan mintha anyátok titeket is pelenkás korotokban magatokra hagyott volna! Megszült, ti meg találjátok föl magatokat!-

Hanyan laknak külön, nem segítenek kellőképpen a szüleiknek, na ezeknek milyen megbízható szívük van!? Ja, ezek szoktak 3-4éves gyermekük elől lelépni, tiszta felelősségteljes, nem!? 😃

Undorító.

Amúgy meg ott írta a hölgy h építkezne a telken belül, tehát meg lenne a magánszféra is.

Kedves kérdező! Egy próbát megér, nem vesztesz vele semmit!

2023. ápr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
27%
Szerinted miert nincs felesége családja nagyokos?
2023. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
42%
Inkább az ulyen anyák az undorítól akik nem hagyják a fiukat felnőtt férfivé válni
2023. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
71%
Transzformersz filmekben nagy igazság benne bolt, nem mindegy, hogy én lakom anyámnál, vagy anyám lakik nálam.
2023. ápr. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
75%

66-os

Ha építkezni akart volna, megtette volna. Nem 40 évesen kezd neki. Több tíz millió forint, nem hiszem, hogy egy anyukánál elő férfinak ennyi félretett pénze van. Én ilyet még sosem láttam. Hogy semmije nincs, csak vagy 30-40-50 milliója. Kizártnak tartom. Ráadásul nem nekikezdett, hanem csak tervben van. Én is tervezem, hogy az egyesült államok miniszterelnöke leszek, de nem sok esély van rá. Számomra amikor valaki ilyen hatalmas terveket forgat a fejében, megvalósításnak pedig nyoma sem látszik, az kamu. Csak jobb színben akarja feltüntetni magát. Semmi egyéb. Ezt több évtizedes tapasztalatra alapozom.

2023. ápr. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!