Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van egy férfi, 40 éves, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi, 40 éves, az édesanyjával lakik, mennyire élhető egy ilyen kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ott is szeretne maradni, vagy építkezni a telken.Mivel az édesanyja egyedül van, nem szeretné egyedül hagyni. Viszont szeretne boldog lenni nyilván, itt a nyár, hamarosan, szeretné valakivel együtt megélni az életet.

2023. márc. 22. 10:01
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
59%
Mi 5generáció lakunk egy telken, és nem a fiamnak volt 40milliója építkezni, hanem a családunknak összességében van pénzünk és tudtunk építeni 40millióért még egy 3szobás házat a tanyára.
2023. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
29%

70-es vagyok es 71-esnek…

Na igen, de mint tudjuk, közös lónak túros a háta. Ha netán véletlenül valaki nem jön ki a menyével, anyósával, akkor ott komoly problémák vannak. Illetve lesznek. Mert nyilván azt a házat már eladni nem lehet. Azonban ha férfinak és a nőnek is van egy külön lakása, akkor beköltöznek az egyikbe, és ha netán probléma adódik, akkor mindenkinek van hova mennie. Vagy együtt építik fel az életüket. Én soha nem tartottam azt jónak, hogy az egyik odaköltözik a másik családjához. Ugyanis aki odaköltözik, az egy adott esetben 30-40 éve fennálló családi kapcsolatba kerül bele, ahol tulajdonképpen mindig idegen lesz valamilyen szinten. Bármennyire is fog igyekezni, soha nem tud úgy beilleszkedni, hiszen nem oda született. Nem teljesen tudja élni a saját életét, hanem más családjának az életét fogja élni, hozzájuk fog alkalmazkodni. Ilyenkor egy férfi és a párja soha nem a saját életüket élik. Az megint más, hogyha mondjuk két-három utcával arrébb költöznek, akkor ott tudják a saját életüket élni. De közös portán nagyon nehéz.

2023. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
22%

72-es vagyok

Csak egy példát írnék le: amíg a fiad nyugodtan fingik egy nagyot előttetek, vagy böfög egy hatalmasat, addig a párja lehet hogy nem mer. Lehet, hogy a párja is a saját szülei előtt ezt természetesnek veszi, de idegen emberek előtt nem. És ez csak egy dolog. Jó, nyilván van olyan is, hogy az egyik a másik fél szüleihez közelebb áll, mint a sajátjához, nem lehetetlen. Viszont azt is tudom, hogy ismeretségi körömben a férfi szülei sok pénzt adtak a ház építésbe, nyilván közösen is előteremtettek valamit az ismerősék a két gyerek mellett, azonban hogy válóperre került a sor, a nő elég rossz helyzetbe került. Vagyonmegosztás legalább egy éve tart, közös fedél alatt laknak még mindig. Pedig már elváltak régen. És ez még pár évig így is lesz, ahogy kinéz a dolog.

2023. ápr. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
74%
Van, hogy 2 hétig nem is találkozunk különösebben, pedig 20 méter van a házaink közt, élni és élni hagyni ez a fő elvünk, vannak közös cs@ládi programok, de nem vagyunk egymás útjában, sosem értem meg, miért úgy képzeli ezt el mindenki, hogy folyton egymás fingját szívjuk.
2023. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
75%
Kérdés, a menyed ezt hogy éli meg, mert ez a te véleményed, szemszöged, az övét nem ismerjük. Lehet, h ő mást mondana. 😉
2023. ápr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!